آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

بیستون نیوز :

مهدی هاشمی برای گذراندن دوران محکومیتش، خود را به دادسرای قاضی مقدس زندان اوین معرفی کرد.

مهدی هاشمی  برای گذراندن دوران محکومیتش، خود را به دادسرای قاضی مقدس زندان اوین معرفی کرد.

mehdi hashemi 2 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

بر اساس این گزارش، عفت مرعشی همسر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یاسر، محسن، فائزه و فاطمه هاشمی وی را تا زندان همراهی و بدرقه کردند.

mehdi hashemi 3 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

 

وی پیش از ورود به زندان بیانیه‌ای قرائت کرد که به این شرح است:

mehdi hashemi 1 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و فهیم ایران! اکنون که براساس حکم محاکم قضایی برای تحمل کیفری که آن را عادلانه و قانونی ندانسته بلکه اغراض سیاسی را در آن عامل اصلی می‌دانم مهیا گشته‌ام به عنوان عضو خانواده بزرگ انقلاب اسلامی که همواره در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهم بود، به منظور صیانت و دفاع از حیثیت و شخصیت مبارز و نستوه یار دیرینه و وفادار حضرت امام خمینی(ره) و همراه و وفادار همیشگی مقام معظم رهبری، پدرم بزرگوارم و با توجه به عدم پذیرش خواست اینجانب مبنی بر برگزاری علنی دادگاه، بار دیگر درخواست اجازه پخش کامل و بدون حاشیه کلیه جلسات محاکمه اینجانب را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دارم.

امیدوارم که این تقاضا مورد پذیرش واقع شود. رجاء واثق دارم که این اقدام از سوءاستفاده افراد افراطی و مغرض در ضربه به زدن یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران پیشگیری خواهد کرد.

mehdi hashemi 11 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

*پست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان

مهدی هاشمی لحظاتی قبل در صفحه شخصی فیسبوکش قبل از اجرای حکم و رفتن به زندان مطلب زیر را به اشتراک گذاشت.

mehdi hashemi 6 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

“آخرین پست فیسبوک را در شرایطی می نویسم که تا ساعاتی دیگر با وجود عدم دریافت اجراییه خود را به اجرای احکام زندان اوین معرفی می کنم.

این درگاه ارتباطی با شما باز خواهد ماند و پرینت همه پیام ها و نظرات توسط یکی از اعضای خانواده در ملاقات های هفتگی به اطلاعم خواهد رسید و به فراخور ضرورت پاسخ هم خواهم داد.

یک پست مفصل هم درباره روند دادگاه نوشته ام که به زودی منتشر خواهد شد، گاهی هم عکس با موضوعی خاص که به ذهنم می رسد با خاطره ای از زندان را می دهم در فیسبوک بگذارند تا بدانید زندان اوین چگونه روزی میزبان پدر است و روزی پسر با این تفاوت که اوین انگار ماندگار است و از میان ما نمی رود…

مردم چشمم به خون آغشته شد / در کجا این ظلم بر انسان کنند”

تصاویر

mehdi hashemi 4 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویرmehdi hashemi 5 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر mehdi hashemi 7 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر mehdi hashemi 8 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر mehdi hashemi 9 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر mehdi hashemi 10 آخرین درخواست مهدی هاشمی لحظاتی قبل از ورود به زندان + تصاویر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار