ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > آغاز عملیات اجرایی چهارخطه نورآباد-هرسین

آغاز عملیات اجرایی چهارخطه نورآباد-هرسین

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی چهارخطه نورآباد-هرسین خبر داد.

به گزارش خبر نگار بیستون نیوز:
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی چهارخطه نورآباد-هرسین خبر داد.

علی رستمیان در گفت وگو با خبرنگار بیستون نیوز ، اظهار کرد: درباره آخرین وضعیت کریدور شمال غرب به جنوب با آقای آخوندی وزیر راه و دکتر خادمی استاندار لرستان جلسه داشتیم، قرار شد ادامه پروژه چهارخطه نورآباد-هرسین شروع شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه جاده فیروزآباد به الشتر به قتلگاه معروف است پیگیر شدیم تا این ۱۰ تا ۱۲ کیلومتر مسیر را به نتیجه برسانیم.
رستمیان اضافه کرد: خوشبختانه ۷۰ درصد کار انجام شده و امسال از بودجه ای که در اختیار نمایندگان بود تخصیصی برای این پروژه لحاظ کردیم.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی افزود: استاندار لرستان نیز دستور ویژه برای اجرای عملیات اجرایی این پروژه داده و ۲٫۵ میلیارد تومان بودجه برای این مهم نیاز است.
رستمیان گفت: چنانچه برای این پروژه بودجه کم بیاوریم از اعتبارات پروژه کریدور شمال غرب به جنوب کسری آن تأمین می شود.http://bistoonnews.com/%d9%88%d8%a7%da%98%da%af%d9%88%d9%86%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%b3%db%8c%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%86%d8%ac%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d9%85-2/[cs_shortcode_3 car=”bmw”][/cs_shortcode_3]

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید