آغاز يك رقابت پرشور انتخاباتي ديگر در ساعت ۸ صبح + آمار و ارقام

بیستون نیوز :

با اتمام فعالیت های انتخاباتی و یک روز مانده به رقابت کاندیدا ها فعالیت حوزه های انتخاباتی اخذ رأی از ۸صبح فردا مورخه ۷اسفند ۱۳۹۴همزمان با سراسر کشور در هرسین آغاز می شود.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش بيستون،با اتمام فعالیت های انتخاباتی  و یک روز مانده به رقابت کاندیداها فعالیت حوزه های انتخاباتی اخذ رأی از ۸صبح فردا مورخه ۷اسفند ۱۳۹۴همزمان با سراسر کشور در هرسین آغاز می شود.

در این دوره از انتخابات که ۹نفر در حوزه انتخابیه هرسین، کنگاور و صحنه مشغول رقابت هستند به بررسی وضعیت شهرستان هرسین از لحاظ آمار و ارقام ستادهای اجرایی، نظارتی و بازرسی و میزان افراد شرکت کننده در این ماراتن بزرگ می پردازیم.

 

شهرستان هرسین به جمعیتی حدود ۸۷۷۸۷ از شهرستان های استان کرمانشاه می باشد که از این تعداد

 

۵۰۳۰۰ نفر مربوط بهه شهر هرسین، ۵۱۷۲مربوط به بخش بیستون ، ۱۳۰۰۰نفر مربوط به روستاهای بخش مرکزی و ۱۹۴۷۱نفر مربوط به بخش فرعی و دهستان ها می باشد که از میزان جمعیت ذکر شده شهرستان تعداد ۶۵۴۴۷نفر واجد شرایط رأی دادن می باشند.

در حوزه شهرستان هرسین و  ۶۸ روستای تابعه و بیستون و ۶۴ روستای تابعه تعداد   ۸۹ شعبه اخذ رأی وجود دارد که از این میزان ۴۳شعبه مربوط به شهرستان هرسین و ۱۷شعبه مربوط به روستاهای بخش مرکزی و تعداد ۲۹شعبه مربوط به بخش بیستون می باشد.

 آغاز يك رقابت پرشور انتخاباتي ديگر در ساعت 8 صبح + آمار و ارقام

 

تعداد نیروهای در نظر گرفته شده برای کار اجرای اخذ رآی در این حوزه ها در مجموع هرسین و بخش بیستون حدود ۳۳۸نفر می باشد که با احتساب نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و قضایی و عومل اجرایی این تعداد به ۱۶۰۰نفر می رسد.

از دیگر نکات قابل ذکر آمادگی بیش از پیش نیروهای نظامی، انتظامی ، امنیتی و قضایی در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و همراه با شور و نشاط در شهرستان می باشد.

سرهنگ شکری فرمانده نیروی انتظامی در خصوص برگزاری  انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از آمادگی جهت برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشوردر هرسین خبر داد.

وی تأکید کرد: نیروی انتظامی در راستای برگزاری انتخاباتی سالم ، امن و پرشور آمادگی کامل دارد و تأمین امنیت و نظم انتخابات برای ناجا یک اولویت مهم و اساسی است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد با برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی های که با سایر ادارات و ارگان های شهرستان صورت گرفته در راستای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات این دوره نیز  تمام تلاش خود را به کار می گیریم.

بيستون 1 آغاز يك رقابت پرشور انتخاباتي ديگر در ساعت 8 صبح + آمار و ارقام

منبع :ديوانگاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار