اتمام عملیات اجرای تصفیه خانه آب شُرب هرسین

بیستون نیوز :

عملیات اجرایی و فرآیند تاسیس تصفیه خانه آب شُرب هرسین به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار بیستون  اعضای کمیته پیگیری پروژه‌های عمرانی شهرستان هرسین و جمعی از مسئولین از روند اجرای تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین بازدید کردند.

204 اتمام عملیات اجرای تصفیه خانه آب شُرب هرسین

این بازدید با حضور نجف میرزا حسینی معاون فرماندار و رئیس کمیته پیگیری پروژه‌های عمرانی شهرستان هرسین، دادستان و جمعی از روسای ادارات شهرستان و اصحاب رسانه برگزار شد.

نجف‌میرزا حسینی معاون فرماندار و رئیس کمیته پیگیری پروژه‌های عمرانی شهرستان هرسین در جریان این بازدید اظهار داشت: مدت زمان اجرای این پروژه مطابق قرار داد با پیمانکار در یک بازه زمانی شش‌ماهه پیش‌بینی و تعریف شده بود.

 وی افزود: ولی با پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مجموعه استانداری، فرمانداری و شرکت آبفای استان کرمانشاه با گذشت پنج ماه خوشبختانه عملیات و فرآیند تأسیس و اجرای آن به اتمام رسیده است و این در حالیست که در شرایط متعارف اجرای چنین پروژه‌ای بیش از سه سال به طول می‌انجامد.

حسینی درباره زمان وارد مدار شدن تصفیه خانه ادامه داد: بعد از اینکه پروژه به تأیید نهایی مشاور طرح و شرکت آبفا استان کرمانشاه برسد با برنامه‌ریزی از سوی شرکت آبفای استان کرمانشاه و طی مراحل قانونی تصفیه خانه وارد مدار خواهد شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار