ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > اجرای ۴ پروژه حوزه راهسازی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در هرسین

اجرای ۴ پروژه حوزه راهسازی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در هرسین

فرماندار شهرستان هرسین گفت: ۴ پروژه حوزه راهسازی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در هرسین در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار بیستون، نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان هرسین امروز سه شنبه در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

در این جلسه، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین با تأکید بر برگزاری ماهانه نشست روابط عمومی های ادارات شهرستان به منظور ارزیابی عملکرد آنان، اظهار داشت: تعطیلی و سکوت برای روابط عمومی ها معنایی ندارد و فعالیت های آنان علاوه بر وظائف ذاتی خود باید مبتنی بر تبیین، تشریح و انعکاس خدمات دولت باشد و افکار عمومی را به این سمت هدایت کنند.

فرماندار هرسین بیان داشت: معرفی ظرفیت ها و هدایت بخشی توانمندی ها توسط روابط عمومی ها در ایجاد و تقویت مولفه های توسعه با اتکا بر روش های نوین اطلاع رسانی و موقعیت شناسی از مهمترین وظائف و راهبردهای روابط عمومی محسوب می‌شود.

شاه آبادی از مسئولین روابط عمومی ها خواست با بحران ستیزی و جلوگیری از شایعه پراکنی ها و مدیریت آن فعالیت های خود را بر مبنای جذب سرمایه گذار و معرفی ظرفیت ها و توانمندی‌های شهرستان در راستای حمایت از آنها قرار دهند.

در ادامه این جلسه، با حضور مسئولین روابط عمومی ها از ۴ پروژه راهسازی در دست اقدام شهرستان هرسین بازدید به عمل آمد و شاه آبادی از اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای ترمیم، اصلاح پیچ، شانه سازی، ایمن سازی، ساماندهی پل ها، اصلاح روکش، فوکسل و میکرو سرفیس سینگ مسیرها و جاده های این شهرستان به طول ۲۹ کیلومتر خبر داد.

شاه آبادی اظهار داشت: عملیات درزگیری، لکه گیری و میکرو سر فیس سینگ کمربندی شهید شفیعی شهرستان هرسین با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و به طول ۱۴ کیلومتر و اصلاح پیچ روستای تمرگ به طول ۸۰۰ متر از مهمترین الزامات شهرستان هرسین در جهت کاهش تصادفات، روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی (ع) است که در دست اقدام می‌باشد.

شاه آبادی گفت: از دیگر پروژه های راهسازی در دست اقدام شهرستان هرسین فوکسیل، ایمن سازی و شانه سازی جاده حسن بقعه به طول ۱۰ کیلومتر و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال می باشد که در تسهیل تردد روستاهای بخش بیستون و تعدادی از روستای بخش مرکزی بسیار مؤثر خواهد بود.

فرماندار هرسین از ایمن سازی و ساماندهی کلیه پل های روستایی شهرستان هرسین، اصلاح پیچ سنقر آباد و شانه سازی در بزرگراهها بعنوان دیگر اقدامات انجام شده در حوزه راه این شهرستان یاد کرد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید