ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه انتخابات > احتمال حضور ۳۰۰ کاندیدا در عرصه انتخابات استان

احتمال حضور ۳۰۰ کاندیدا در عرصه انتخابات استان

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در جلسه شورای اداری شهرستان هرسین گفت: حضور در مجالس و محافل شبانه به منظور تبلیغات انتخاباتی نباید منجر به اختلافات قومی و قبیله ای شود بنابراین مسئولین امنیتی باید آن را مدیریت کنند.

به گزارش بیستون،امیر شاه آبادی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان رهبری اظهار داشت: نیاز هست که فضای سیاسی استان شاد و سرزنده باشد و زمینه لازم را برای اقشار مختلف مردم فراهم کند.

وی با اشاره وجود خلأ در قانون انتخابات افزود: متأسفانه قانون انتخابات خلأ دارد و نیاز هست که زمان تبلیغات کاندایدها افزایش یابد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: تحرکات زیادی در زمینه انتخابات در سطح استان ایجاد شده و برآورد ما برای کاندیداهای احتمالی حدود ۳۰۰نفر در سطح استان است.

شاه آبادی در ادامه اظهار کرد: تبلیغات انتخاباتی تا وقتی که در قالب انتخابات قرار نگرفته و شکل تبلیغات به خود نگرفته خلاف نیست ولی باید مدیریت شود.

وی افزود: این حضور ها در مجالس و محافل شبانه نباید منجر به اختلافات قومی و قبیله ای شود و این موارد است که مسئولین امنیتی باید آن را مد نظر قرار دهند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: ما برای هر کُرسی نمایندگی تقریبأ ۳۵نفر داوطلب داریم و نباید فضا را به گونه ای بست که هدف های متعالی این قضیه فراموش شود.

شاه آبادی در پایان با اشاره به تخلفاتی که احتمال وقوع آنها از سوی برخی افراد وجود دارد اظهار کرد: در این بین اگر افرادی پیدا شود که بخواهند از اموال دولتی برای تبلیغات استفاده کنند مسئولین باید با آنها برخورد کنند چراکه  انتخابات موضوعی ملی و ویترین نظام است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید