اختصاص ۷۰۰ میلیون تومان به توسعه ورزش شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

۳۰۰ میلیون تومان از مبلغ مذکور در راستای ساخت ساختمان سرایداری ، محوطه سازی ، راه اندازی سیستم روشنایی ، ساخت و مرمت کف پوش سالنهای ورزشی مجموعه شهید دارابی و سالن دولت هزینه خواهد شد و ۴۰۰ میلیون دیگر نیز به منظور رفع نواقص و تعمیرات مجموعه ورزشی انقلاب که شامل زمین چمن و استخر سرپوشیده می باشد در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار بیستون، طی جلسه ای با حضور فرماندار و واحد فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه وضعیت پروژه های ورزشی شهرستان هرسین مورد بررسی قرار گرفت .این جلسه در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
در این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین از اختصاص مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان به منظور توسعه ورزش این شهرستان خبر داد و اظهار داشت : ۳۰۰ میلیون تومان از مبلغ مذکور در راستای ساخت ساختمان سرایداری ، محوطه سازی ، راه اندازی سیستم روشنایی ، ساخت و مرمت کف پوش سالنهای ورزشی مجموعه شهید دارابی و سالن دولت هزینه خواهد شد و ۴۰۰ میلیون دیگر نیز به منظور رفع نواقص و تعمیرات مجموعه ورزشی انقلاب که شامل زمین چمن و استخر سرپوشیده می باشد در نظر گرفته شده است.
شاه آبادی همچنین بر رفع مشکلات استخر سرپوشیده و زمین چمن در اسرع وقت تأکید کرد.
فرماندار هرسین تصریح کرد : در راستای تغییر کاربری سالن دولت و راه اندازی انشعابات برق و گاز آن پیگیری ها و مکاتبات لازم انجام شده است و تصمیماتی جهت رفع مشکلات این سالن با حضور کارشناسان و مسئولین واحد فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان اتخاذ شده است.
شاه آبادی در پایان بیان داشت : سالن سقف کوتاه تمرینی ( رزمی ) شهرستان هرسین نیز بزودی افتتاح و مورد بهره برداری خواهد گرفت .
برگزاری نشست با هیأت های کشتی و فوتسال شهرستان هرسین از دیگر برنامه های شاه آبادی بود و در این نشست طی سخنانی ضمن تشکر از آنان بخاطر کسب مقام های برتر در سطح استان و راه یابی به مسابقات کشوری بر اهتمام فرمانداری در جهت حمایت از آنان تأکید کرد.

 

index 4 اختصاص ۷۰۰ میلیون تومان به توسعه ورزش شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار