اختصاص ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار به شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین : پروژه هایی که در سالجاری به اتمام برسند تخصیص اعتبارات آنها صد درصدی خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان هرسین صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار هرسین : پروژه هایی که در سالجاری به اتمام برسند تخصیص اعتبارات آنها صد درصدی خواهد بود.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه اظهار داشت : با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید ، تحقق درآمد های دولت و برداشته شدن بخشی از تحریم ها افزایش ۸۰ درصدی اعتبارات را در سالجاری نسبت به سال گذشته داشته ایم و در این راستا مبلغ ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار به شهرستان هرسین اختصاص داده شده است.
شاه آبادی افزود : بر اساس موارد اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمانشاه بحث اشتغال و تکمیل پروژه های نیمه تمام تقدم بیشتری در تخصیص اعتبار دارند.
شاه آبادی تصریح کرد : ده درصد از مجموع کل اعتبارات شهرستان در سالجاری به تعمیر و تجهیز ساختمان های ادارات دولتی و مدارس اختصاص خواهد یافت .
به گفته شاه آبادی : در شهرستان هرسین حوزه های عمران شهری ، راه سازی ، آبرسانی ، کشاورزی ، آموزش ، ترویج فنی و حرفه ای و پرداخت دیون در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.
امیر شاه آبادی در پایان سخنانش از مجموع ادارات شهرستان خواست با همکاری ادارات کل متبوع اقدامات لازم را در راستای تخصیص اعتبارات در استان انجام دهند.
51c335f1 67a1 47c6 a510 68093e416e28 اختصاص ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار به شهرستان هرسین b251e680 e81f 4a50 91f3 a24b447c2bc5 اختصاص ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار به شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار