ارسال ۱۳۷ اثر داستانی و نمایش نامه نویسی به جشنواره استانی هرسین/ تجلیل از ۲۱ برگزیده در سه بخش

بیستون نیوز :

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، گفت: هیئت داوران با ارزیابی ۷۰ اثر در بخش نمایش نامه، ۵۰ اثر در بخش داستان نویسی و ۱۷ اثر در بخش ویژه ، ۲۱ نفر را در سه بخش حائز رتبه های برتر دانست.

غلامرضا ملکیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، با اشاره به برگزاری اولین جشنواره استانی داستان نویسی و نمایش نویسی این شهرستان، به خبرنگار بیستون گفت: مراسم تقدیر از منتخبان این جشنواره روز گذشته(۲۰ تیر) با حضور مدیرکل بانوان استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولان هرسین برگزار شد.

وی با اشاره به اجرای این جشنواره در دو بخش داستان و نمایش نامه نویسی، افزود: در مجموع ۱۳۷ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که ۷۰ اثر در بخش نمایش نامه، ۵۰ اثر در بخش داستان نویسی(داستان کوتاه و داستانک) و ۱۷ اثر در بخش ویژه مورد ارزیابی قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، با بیان اینکه در هر دو بخش داوران مستقل عمل کرده و به صورت تخصصی آثار را مورد بررسی قرار دادند، اظهارکرد: با رأی هیئت داوران از مجموع ۱۷ اثر در بخش ویژه که مختص به کودکان و نوجوانان شهرستان هرسین بود، ۷ اثر برگزیده شناخته شد.

ملکیان، ابراز کرد: در این بخش زهرا گلچین، زهرا نوری اولادی، سینا همتی، زهرا قاسمی، قاطمه قاسمی، مهتاب قربانی و کوثر اختیاری با اهداء لوح سپاس و جوایز نقدی مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: منیژه عزتی و ناهید قادری در بخش داستان کوتاه حائز رتبه های اول و دوم شدند و ملیحه حاتمی، بابک شکری و هدی حشمتیان به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، با بیان اینکه هیئت داوران در بخش داستانک اثری را حائز رتبه اول ندانست، اضافه کرد: حسین سلیمانی و مهری خسروی در این بخش به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند.

وی با بیان اینکه باتوجه به تعداد بالای آثار ارسالی در بخش نمایشنامه نویسی هیئت داوران ۷ اثر را شایسته تقدیر دانست، گفت: در این بخش آثار آقایان آرش منصوری، رحمان هوشیاری، منصور میخ برد، علی زیستی، یوسف میرزایی، هاشم پورمحمدی و محسن یار محمدی برگزیده شدند.

IMG16263763 ارسال ۱۳۷ اثر داستانی و نمایش نامه نویسی به جشنواره استانی هرسین/ تجلیل از ۲۱ برگزیده در سه بخش

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار