ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی > استاندار کرمانشاه مطرح کرد کاهش آمار بیکاری کرمانشاه در دولت یازدهم

استاندار کرمانشاه مطرح کرد کاهش آمار بیکاری کرمانشاه در دولت یازدهم

استاندار کرمانشاه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی را موجب برطرف شدن بخشی از مشکلات استان کرمانشاه دانست و گفت: آمار بیکاری این استان در دولت یازدهم نسبت به قبل کمتر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم رضایی‌‌بابادی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان و دیدار نخبگان استان کرمانشاه با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای دولت استانداری، اظهار کرد: حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برای استان کرمانشاه برکاتی در پی دارد.

رضایی‌بابادی سفر رئیس مجلس شورای اسلامی را موجب مرتفع شدن بخشی از مشکلات استان کرمانشاه همچون کاهش بیکاری دانست و گفت: آمار بیکاری استان کرمانشاه در دولت یازدهم نسبت به قبل کمتر شده است.

وی با بیان اینکه کرمانشاه توان تامین ۱۰ درصد مواد غذایی کشور را دارد، یادآور شد: این استان محور تجارت غرب کشور است و هماهنگی مجلس شورای اسلامی و دولت در حل مسائل راه‌گشا است.

استاندار کرمانشاه به مصوبات خوب سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: تحقق اجرای این مصوبات کمتر پیگیری شده بود.

این مسئول بودجه طرح گرم‌سیری استان کرمانشاه در سال ۹۳ را خوب برشمرد و تصریح کرد: این استان نیازمند توجه بیشتر در اختصاص بودجه از سوی مجلس شورای اسلامی است.

وی مشکل ریزگزدها در استان کرمانشاه را از موضوعاتی دانست که نیازمند همت دولت و کمک مجلس شورای اسلامی است و افزود: این استان دومین استان در معرض ریزگردها است.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه برون‌رفت از توسعه‌نیافتگی به سمت توسعه‌یافتگی الزاماتی نیاز دارد، تصریح کرد: معافیت‌های مالیاتی، کمک‌های اعتباری و تسریع تکمیل راه‌آهن کرمانشاه از جمله موضوعاتی است که در حل مشکلات اقتصادی این منطقه موثر است.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید