استاندار کرمانشاه نتیجه اعتبارات تخصیص داده شده برای اشتغالزایی را مشخص کند

بیستون نیوز :

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان دولتی در استان کرمانشاه روشن و شفاف بگویند که پس از سفر هیئت دولت به استان چه مقداری اشتغال در کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور ایجاد شده است.

به گزارش بیستون ،حسن سلیمانی در خصوص نتایج سفر استانی هیئت دولت به استان کرمانشاه، اظهار داشت: انتظار ما این است که استاندار کرمانشاه مشخص کند که از آن چیزی که دولت به عنوان تسهیلات و اعتبارات اشتغالزایی در سفر ریاست جمهوری تصویب شده چقدر تاکنون پرداخت شده است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید مشخص شود که این اعتبارات تا چه میزانی به اشتغالزایی منجر شده و سهم شهرستان های حوزه انتخابیه من چه مقداری می باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان دولتی در استان کرمانشاه روشن و شفاف بگویند که چه مقداری اشتغال در کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور ایجاد شده  است.

سلیمانی با بیان اینکه جزئیات این موضوع باید مشخص شود، متذکر شد: باید بدانیم که در چه طرح هایی این اشتغالزایی انجام شده و وضعیت آن‌ها به چه ترتیب است، همچنین مشخص کنند که موسس و عامل این اشتغالزایی‌ها چه کسانی هستند تا ما نیز بدانیم که در چه قسمتی اقدامات عملی انجام می‌شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است برای نماینده مردم این موضوع مشخص شود تا امید و اطمینانی بین مردم ایجاد شود، زیرا مردم از نمایندگان خود در این زمینه سوال می کنند و لازم است که نماینده مردم اطلاع کافی از این موضوع داشته باشد./

منبع:خانه ملت

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار