استعفای ناگهانی چهار نفر از اعضای شورای شهر هرسین+ سند

بیستون نیوز :

در روز های گذشته اخباری مبنی بر وجود اختلاف و دو دستگی در بین برخی از اعضای شورای شهر بر سر انتصاب رئیس جدید به گوش می رسید اما به نظر می رسد این اختلافات تا حد استعفای برخی اعضا بالا گرفته است.

به گزارش خبرنگار بيستون، امروز جهار تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر هرسين در يك اقدام ناگهاني با ارائه نامه اي رسمي به فرمانداري هرسين، استعفاي خود را تقديم كردند.

بر اين اساس چهار نفر از اعضای شورای شهر هرسین امروز جهارشنبه با ارائه درخواستی به فرمانداری هرسین خواستار قبول استعفای خود از سوي مراجع ذي صلاح شدند .

 

 در روز های گذشته اخباری مبنی بر وجود اختلاف و دو دستگی در بین برخی از اعضای شورای شهر بر سر انتصاب رئیس جدید به گوش می رسید اما به نظر می رسد این اختلافات تا حد استعفای برخی اعضا بالا گرفته است.

هر چند اين اعضا در همان ابتداي امر بر سر انتخاب شهردار به دو دسته تقسيم شدند و غالب انرژي و وقت اين دوره از شوراي شهر هرسين به اختلافات و زياده خواهي هاي برخي از آنان كه نمي خواستند شهردار منتخب اكثريت را بپذيرند گذشت.

اين درحالي است كه پس از انتخاب  شهردار جديد وجود معضلي به نام تماميت خواهي نزد برخي از اين اعضا كار را به استعفاي دسته جمعي اين افراد كشاند كه در اين بين ميتوان به آسيب شناسي نوع انتخاب مردم هرسين در نحوه راي دادن به سبك منسوخ عشيره اي اشاره و در قالب مطلب ديگري به اين مسئله پرداخت.

اعضاي شوراي شهر كه امروز استعفاي خود را به فرمانداري هرسين تقديم كردند عبارت است از:

۱- لطيف مرادي(رييس دوره اي سال اول شورا)

۲- الهه رستمي عضو  و رييس شوراي اسلامي شهرستان هرسين

۳- هدايت خاني زاده(رييش دوره اي شورا در سال دوم)

۴- شكوفه دوستي

بايد منتظر ماند تا در روزهاي آتي ديد كه اين وقايع عجيب كه منجر به برخي افشا گري ها از سوي اعضاي شوراي شهر هرسين به كجا خواهد انجاميد.

استعفاي شوراي هرسين استعفای ناگهانی چهار نفر از اعضای شورای شهر هرسین+ سند

مطالب پیشنهادی

 1. ... گفت:

  بزگواران عزیزی که استعفا دادن تو بشقابشون زیر برنج سینه بهشون رسیده رون میخواستن بهشون ندادن به این عزیزان توصیه می کنم فعلا سینه رو داشته باشن رون خودش میاد .

  داستان استعفای ۴نفر از اعضای شورای شهر نوعی خود شیرینی وسر پوش گذاشتن نداشتن خلاقیت وسو.مدیرت خوداست .اگر از مردم نظر خواهی شود ازرای دادن به نامبردگان پشیمان هستند.شاید بهترین خبر برای مردم ایران حذف شورای شهر وروستا از قانون اساسی است .در زیر سایه برخی ازاعضای شورا در شهرداری هرسین غفلتهایی صورت گرفته ،مردم منتظر نتیجه انعکاس قانون هستند.صلاحیت وکالت مردم امری ساده نیست که به دست هرکس داد .انتخاب افراد بی لیاقت خیانت بخدا ورسول خدا وخلق خداست .امید وارم روزی برسد افراد بی لیاقت پستهای خود را به شایستگان بدهند تافرجی در رفع مشکلات مردم هموار شود.

 2. ... گفت:

  شعور مردم رو به بازی گرفتند. مردم از اختلافات و خیانت خسته اند.

 3. هرسینی گفت:

  متاسفانه بازار تبلیغات برای دور بعد از الان داغ شده.خیلی ها پاسخگوی مردم هم نبودن و الان شدن پاسخگو.این استعفا رو چرا زمانی انجام ندادند که ۶ به ۳ به نفع خودشان بود.الان که دو نفر از اعضا به سمت مقابل رفتن به فکر استعفا افتادن.فرماندار محترم باید خیلی زودتر شورا را منحل میکردند.الان هم خودشان محترمانه همه کنار برن.ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان.کل اعضای شورا.بی لیاقت ترین و بی برنامه ترین شورا در ادوار گذشته بوده.چه قدم مثبتی برای مردم برداشتید؟مگر نه اینکه جز برای منافع شخصی قدمی برای منافع جمع برنداشتید.و مطمئنا تا زمانی که خرید و فروش رای به هر نحوی وجود داشته باشه(چه با نمره چه با شام و نهار و چه با پول نقد هیچ تغییری نخواهیم دید.گند زدن به وجهه اجتماعی خودشان و اطرافیانشان.شرافت و انسانیت رو پایمال کردن. مردم دیگه به این نه نفر که به شعورشون توهین کردند اعتماد نخواهند کرد.

 4. هرسینی گفت:

  مطلب رو من من نوشتم.کی اینجا گذاشته؟

 5. شکوفه گفت:

  سریال استعفا
  این قسمت سفته ها
  ب کارگردانی خانم رستمی
  تهیه کنندگان آقایان هدایت خانی زاده و لطیف مرادی
  بازیگر خانم شکوفه دوستی

  بابا مردم رو ب دستگاه گرفتن این ۴ نفر از خود راضی
  چطور ۶ ماه پیش این افراد سفته گرفتن استعفا ندادن الان عمر شورا روب پایان ب فکر استعفا و مردم افتادن
  این افراد راه بخور بخواب دیگه نداشتن مچ شون رو گرفتن استعفا دادن دیگه
  یکی از دلایل استعفا گفتن کمبود منابع مالی
  چطور زمان آقای قاسمی شهرداری درآمد داشت
  این این افراد اون موقع استعفا ندادن
  چرا خانم رستمی اون موقع این فیلم رو بازی نکردن
  دلیل اصلی استعفا بر سر ریاست خانم x است که خانم رستمی این فیلم رو ساختن واقعآ بازیگر خوبی هم داره
  .

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار