اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس

بیستون نیوز :

به گزارش خبرنگار بیستون در پی اعتراضات خودجوش به هتاکی خواننده زیر زمینی به قوم شریف و دلاور لک، تعدادی از شهروندان و جوانان با تهیه و  تنظیم بیانیه و تجمع خودجوش اعتراضی با دستنوشته های هویت مدارانه اعتراض و…

به گزارش خبرنگار بیستون در پی اعتراضات خودجوش به هتاکی خواننده زیر زمینی به قوم شریف و دلاور لک، تعدادی از شهروندان و جوانان با تهیه و  تنظیم بیانیه و تجمع خودجوش اعتراضی با دستنوشته های هویت مدارانه اعتراض و انزجار خود را نسبت به هتاکی مطرب بی هویت توهین کننده به قوم لک نشان داده و از مسئولین شناسایی و محاکمه این هتاک را خواستار شدند.

در زیر متن بیانیه و تصاویر اعتراضی خودجوش شهروندان خواهد آمد.

بسمه تعالی
بیانیه جمعی از شهروندان هرسین، صحنه، بیستون، چمچمال، و … در محکوم کردن و انزجار از هتاکان دریوزه و بی فرهنگ و بی اصل و نصب و ناشناس که به فرهنگ و تاریخ قوم بزرگ لک هتاکی کرده و خاطر بزرگ مردم دیار مفرغ را با آهنگی سرشار از توهین و افترا رنجاندند.
اینجانبان اسامی که در بیانیه فوق می آید، ضمن محکوم کردن این گستاخی و توهین مطرب هتاک به قوم بزرگ لک که نماد تمدن آنها بر همگان روشن است، توهین به قومی که جوانان آنها در طول هشت سال جنگ تحمیلی با رشادت های خود و تقدیم هزاران شهید، جانباز و ایثارگر و بعد از آن همراه همیشگی ولایت و خط رهبری بوده و بر وحدت بین اقوام تاکید نموده و همیشه ثابت نموده اند که انقلابی هستند، اینک بخاطر هتاکی این خواننده بی نام و نشان خاطرشان مکدر شده و از مقامات و مسئولین ذی ربط تقاضامندیم هرچه سریعتر این هتاک را شناسایی و بسزای عمل خود برسانند.

فرهاد مرادقلی. افشین منوچهرآبادی . امیر مرادقلی. حمید مرادی . بهنام حاتمی. یعقوب رضایی. جهانگیر نوروزی، سمیرا معنوی، مهدی حسینخانی. حمید نوری. فرهاد حصاری. سجاد منوچهرآبادی. محمد ملکی. برزو غلامی .سعیدکمری .جلال غلامی. مجتبی خالوندی. حمزه غلامی. کیومرث کریمیان، شهرام شرفی.محسن رسولی نژاد . حسین شرفی .دانیال امانی .کوروش حسینخانی . علی مرادی چشمه کبودی. عبدارضا گوهره. محمد داروندی . علی نوری .رامین مرادقلی .محمدامین مرادقلی .محمددوستی نجوبرانی .جلیل احمدی .رضامرادقلی .مریم مهرافزا .سمیرامحرابی(وکیل) و ….

در ادامه تصاویری از تجمعات لک زبانها در شهرهای مختلف را ملاحظه کنید.

photo 2016 07 29 19 31 23 735x400 2 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس photo 2016 07 29 19 36 28 735x400 1 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس photo 2016 07 29 19 38 06 720x400 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس photo 2016 07 29 19 45 21 735x400 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس photo 2016 07 29 19 45 29 720x400 1 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس

photo 2016 07 29 19 36 28 735x400 اعتراضات در پی توهین خواننده زیرزمینی به قوم لک در قالب تنظیم بیانیه و تجمع مردمی+ عکس

 

مطالب پیشنهادی

 1. امیررضا گفت:

  سلام

  با توجه انتشار بیانیه ها و یادداشت های ۴ نماینده شایسته مناطق لک نشین
  نماینده سلسله و دلفان
  هرسه نماینده لایق نماینده های حوزه شمالی و جنوبی ایلام

  از نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون، دینور و چمچمال در مجلس شورای اسلامی که به عنوان نماینده ما مردم حوزه انتخابیه لک نشین به مجلس رفته اند انتظار کاملاً عقلایی می رود که لیاقت و شایستگی خود را در حوزه فرهنگی به قوم لک اثبات نموده و حداقل با این همه تأخیر بیانیه ای صادر نمایند.

  ایشان و همه نماینده های لک زبان
  باید از لحاظ فرهنگی نیز از مردم خود دفاع کنند
  و گرنه از چشم مردم مناطق لک نشین می افتند.

  از طرف جوانان بخش محروم لک نشین دینور

 2. محسن لکستانی گفت:

  امیدوارم هرچه زودتر بیاینه ای مشترک از سوی نمایندگان استان های لرستان-کرمانشاه – ایلام و همدان که مناظق لک نشین محسوب میشوند در محکومیت اقدام غیر انسانی و توهین به قوم اصیل لک تنظیم شود و در مجلس و ضدا وسیما خواسته ی این نمایندگان جهت پیگیری قضایی سریع تر بیان گردد اینها نمایندگان مردمان لک زبان هستند و این وظیفه ی انهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار