اعتراض اعضای شورای شهر بيستون به اداره راه و شهرسازي استان کرمانشاه

بیستون نیوز :

در پی بارشهای یکی دو روز اخیر، پل زيرگذر شهرك بيستون مملو از آب شده است به گونه‌ای که امکان تردد از آن وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار بيستون،در پی بارشهای یکی دو روز اخیر، پل زيرگذر شهرك بيستون مملو از آب شده است به گونه‌ای که امکان تردد از آن وجود ندارد.
مجري ساخت اين پل اداره راه و شهرسازي استان کرمانشاه مي‌باشد که در زمان ساخت این پل هیچگونه نظر ،مشورت و یا طرحی از اعضای شورای اسلامی شهر در آن زمان و شهرداری بیستون نخواسته اند.
به گزارش خبرنگار بیستون ،اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه امروز (چهارشنبه پنجم اسفندماه) اعترض شدید خود را نسبت به موضوع آبگرفتگی پل زیرگذر شهرک به مسئولین ارشد استان کرمانشاه اعلام کردند.
بر اساس این گزارش، اعضاي شوراي اسلامي شهر بيستون نسبت به وضعيت پل زيرگذر شهرك بيستون به هنگام بارندگي اعتراض کرده و خواستار رسيدگي مسئولين شدند.

لازم به ذكر است، هنگام بارندگي اين پل مسدود شده و شهرداري مجبور به تخليه آب جمع شده داخل پل است كه اين كار نيز موجب اعتراض اهالي روستاي زير دست پل (بلوردي) شده و باعث بروز مشكلاتي براي خدمات رساني شهرداري بيستون مي شود.
اعضاي شوراي اسلامي شهر بيستون خواهان رسيدگي مسئولين هستند كه هرچه سریعتر چاره اي اندیشیده و شهروندان بيستوني را از اين بحران  نجات دهند.

36400 480x400 150x150 اعتراض اعضای شورای شهر بيستون به اداره راه و شهرسازي استان کرمانشاه

منبع:سايت شهرداري بيستون

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار