ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه انتخابات > اعضای شورای شهرهای هرسین و بیستون مشخص شدند

اعضای شورای شهرهای هرسین و بیستون مشخص شدند

فرماندار هرسین از مشخص شدن اعضای شوراهای اسلامی شهرهای هرسین و بیستون در دوره پنجم خبر داد.

امیر شاه‌ آبادی در گفتگو با خبرنگار بیستون اظهار کرد: در مجموع ۵۱ هزار و ۸۷۹ نفر از واجدین شرایط در شعب اخذ رای حاضر و آراء خود را به صندوق ریختند.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم هرسین در انتخابات روز گذشته، گفت: ۸۲ درصد از مردم هرسین در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
شاه آبادی در خصوص افراد راه یافته به شورای اسلامی شهر هرسین نیز گفت: یوسف عسگرپور با ۶۶۲۳ رای، مصطفی اله مرادی با ۵۶۷۴ رای، علی کرمی با ۵۴۴۲ رای، مسلم صفری با ۵۳۹۱ رای و ورعلی میرزایی با ۵۳۲۵ رای به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر هرسین انتخاب شدند.
فرماندار هرسین یادآوری کرد: همت احمدی با ۴۷۳۴ رای، محمدایوب میرزایی با ۴۶۴۹ رای و عظیم رضایی با ۴۴۶۹ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر هرسین معرفی شدند.
وی تصریح کرد: فیض‌الله معینیان، کوهیار معینیان، غلام‌ رضا خسروی، رضا فلاحی و محمد‌نقی طهماسبی نیز به عنوان نمایندگان شورای شهر بیستون انتخاب شدند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته (۲۹ اردیبهشت) به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید