اعضای شورای شهرهای هرسین و بیستون مشخص شدند

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین از مشخص شدن اعضای شوراهای اسلامی شهرهای هرسین و بیستون در دوره پنجم خبر داد.

امیر شاه‌ آبادی در گفتگو با خبرنگار بیستون اظهار کرد: در مجموع ۵۱ هزار و ۸۷۹ نفر از واجدین شرایط در شعب اخذ رای حاضر و آراء خود را به صندوق ریختند.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم هرسین در انتخابات روز گذشته، گفت: ۸۲ درصد از مردم هرسین در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
شاه آبادی در خصوص افراد راه یافته به شورای اسلامی شهر هرسین نیز گفت: یوسف عسگرپور با ۶۶۲۳ رای، مصطفی اله مرادی با ۵۶۷۴ رای، علی کرمی با ۵۴۴۲ رای، مسلم صفری با ۵۳۹۱ رای و ورعلی میرزایی با ۵۳۲۵ رای به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر هرسین انتخاب شدند.
فرماندار هرسین یادآوری کرد: همت احمدی با ۴۷۳۴ رای، محمدایوب میرزایی با ۴۶۴۹ رای و عظیم رضایی با ۴۴۶۹ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر هرسین معرفی شدند.
وی تصریح کرد: فیض‌الله معینیان، کوهیار معینیان، غلام‌ رضا خسروی، رضا فلاحی و محمد‌نقی طهماسبی نیز به عنوان نمایندگان شورای شهر بیستون انتخاب شدند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته (۲۹ اردیبهشت) به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

 

 

37d2c5d0 1d37 4a2c 9bfa ed31e206567b اعضای شورای شهرهای هرسین و بیستون مشخص شدند

مطالب پیشنهادی

  1. شهروند گفت:

    عاقبت خوبی نخواهد داشت این شورا.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار