اعلام حمايت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان هرسین در پيامي اعلام حمايت خود از كانديداي مد نظر خود در اين شهرستان را اعلام نمودند.

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان هرسین در پيامي اعلام حمايت خود از كانديداي مد نظر خود در اين شهرستان را اعلام نمودند.
متن پيام بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان هرسین پس از بررسی و استماع نظرات و دیدگاه های کاندیداهای حوزه انتخابیه شهرستان هرسین؛ صحنه و کنگاور آقای حسن سلیمانی را به عنوان کاندیدای مورد حمایت این شورا با اجماع آراء معرفی می نماید.
امید است که در روز ۷ اسفند با حضور حماسی دیگر با انتخاب آقای حسن سلیمانی به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی در جهت آبادانی؛ ارتقا و اعتلای این حوزه ی انتخابیه و به ویژه شهرستان هرسین قدم برداریم.
با تشكر
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

 1. ramin azadpoor گفت:

  سلام
  یک کلام و ختم کلام
  حسن سلیمانی هر گرایش سیاسی داشته باشه به اندازه سر سوزنی گرایش اصلاح طلبانه نه داشته ونه خواهد داشت .
  فقط متاسفم واسه اون شورای سیاست گذاری به ظاهر اصلاح طلب هرسین که بویی از اصلاحات نبرده اند و یاد نگرفتن اصلاحات یعنی چه .

 2. کاکاییان گفت:

  عجیبه که اصولگرایان هم ایشان را بعنوان نماینده خود برگزیدن

 3. اصلاح طلب!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت:

  واقعا مشخصه چقدر اصلاح طلبن اینا که دقیقا دارن از حزب رقیبشون حمایت می کنن
  البته تقصیریم ندارن بیشتر از این هم توقعی نیست شورای سیاست گذاری که آقای گلمرادی رییس باشه باید هم از آقای سلیمانی حمایت کنه

 4. خانی نژاد گفت:

  آقای سلیمانی پیرو ولایت فقیه و رهبری و پایبند به ارزشهای نظام هستند و به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات شدند.حالا که دوستان جریانهای مختلف می دانند ایشان پیروز انتخابات حوزه خود خواهند به حمایت از بزگمرد تکرار نشدنی منطقه پرداخته اند.به امید پیروزی حاج حسن سلیمانی.
  پاینده باشید- پیام خانی نژاد

 5. ramin azadpoor گفت:

  باعرض ادب وارادت خدمت آقای خانی نژاد
  دوست گرامی چنان با قاطعیت اعلام کردی که جناب سلیمانی پیروز میدان است که آدم فکر میکنه از عالم غیب خبر داری !!!
  اما ادعای بزرگمرد تکرار نشدنی تاریخ غرب!!
  علی رغم احترامی که برای شما وایشان قائلم باید عرض کنم که بزرگمردان تکرار نشدنی کل کشور و خاصه غرب و علی الخصوص مناطق ما شهیدانی هستن که برای حفظ کیان وجان ومال ناموس با از جان خود گذشتند و حاج حسن انگشت کوچیک این بزرگواران هم نمیشود .
  و من الله توفیق .

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار