ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / گزیده اخبار, ویژه انتخابات > اعلام حمایت رئیس خانه مطبوعات استان از حسنعلی مهدوی چشمه گچی

اعلام حمایت رئیس خانه مطبوعات استان از حسنعلی مهدوی چشمه گچی

معتمدیان :من مهدوی را به صراحت لهجه و شجاعت می شناسم کسی که به خاطر ایده ها و آرمان هایش حاضر به دادن هر نوع هزینه ایست که در این وانفسا کم هستند افرادی که بخواهند به خاطر دیدگاه هایشان سختی و مرارت بکشند

به گزارش خبرنگار بیستون ، مهدوی را سالهاست می شناسم چیزی نزدیک به ۳۰ سال ، از دورانی که در اتحادیه انجمن های اسلامی رفت و آمد داشت تا وقتی که من درامور تربیتی استان کارشناس مسوول بودم  و بعد از آن جدی ترین همکاریمان  در عرصه مطبوعات در سالهای ۱۳۷۶ با روزنامه بیستون و ستونی به نام “منطقه آزاد ” رقم خورد .
ستونی طنز اما پر از معنا ، مفهوم و با بار سیاسی فراوان ، قلم شیوا ،شجاع  با نگاهی نو که الحق ستون پرطرفداری در روزنامه بیستون بود.
من مهدوی را به صراحت لهجه و شجاعت می شناسم کسی که به خاطر ایده ها و آرمان هایش حاضر به دادن هر نوع هزینه ایست که در این وانفسا کم هستند افرادی که بخواهند به خاطر دیدگاه هایشان سختی و مرارت بکشند.
لازم به ذکر است که حسنعلی مهدوی چشمه گچی نامزد انتخابات شورای پنجم شهر کرمانشاه  و فعال اصلاح طلب سیاسی اجتماعی است که مدیر مسئول نشریه غرب و دبیر حزب توسعه استان کرمانشاه می باشد.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید