ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۰۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > افتتاح نخستین جایگاه سی ان جی در غرب کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی

افتتاح نخستین جایگاه سی ان جی در غرب کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی

۱۴۷ مین جایگاه عرضه سوخت در استان کرمانشاه جاده بیستون – سنقر با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: واحد سی ان جی مجتمع خدماتی رفاهی بیستون نخستین جایگاه سی ان جی در غرب کشور است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث و راه اندازی شده است.

سیدرمضان هاشمی با بیان اینکه این جایگاه روزانه ۱۵ هزار لیتر صرفه جویی در بنزین را به همراه خواهد داشت، افزود: با احتساب این جایگاه، تعداد جایگاه های سی ان جی استان به ۷۴ باب رسید.

وی افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی برای احداث این مجتمع ۴ میلیارد تومان بوده است که ۱,۵ میلیارد آن در واحد سی ان جی، یک میلیارد در بخش فرآورده های نفتی مایع، یک میلیارد در بخش معاینه فنی خودروها و ۵۰۰ میلیون تومان در بخش مجتمع خدمات رفاهی هزینه شده است.

این مجتمع خدماتی رفاهی، با حضور سلیمانی نماینده مردم صحنه، کنگاور و هرسین در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، مصرف سی ان جی در ۱۰ ماهه نخست امسال ۱۴۲میلیون و ۴۷۳ هزار و ۴۵۱ کیلوگرم بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ میلیون و ۴۰۳ هزار و ۷۰۶ کیلوگرم افزایش داشته که ۱۳ میلیون و  ۱۶۵ هزار و ۱۸۸ لیتر معادل آن صرفه جویی در مصرف بنزین صورت گرفته است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید