ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > افتتاح پاسگاه انتظامی چشمه کبود در شهرستان هرسین+تصاویر

افتتاح پاسگاه انتظامی چشمه کبود در شهرستان هرسین+تصاویر

با حضور امام جمعه ، فرماندار و جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه پایگاه جدید نیروی انتظامی دهستان چشمه کبود از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین افتتاح شد.

به گزارش بیستون،یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین در حاشیه این مراسم ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت این پاسگاه با اعتبار اولیه ۵/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ( پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال ) و از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه احداث شده است .

وی افزود توسعه ، ساخت و تجهیز پاسگاهها گام مهمی در راستای ارتقاء امنیت همه جانبه و تکریم ارباب می باشد که با بهره برداری از این پاسگاه نیز انشاالله شاهد ارتقاء امنیت در بخش مرکزی شهرستان هرسین خواهیم بود.

فرماندار هرسین خدمات گسترده ناجا را در جامعه تشریح کرد و گفت مهمترین وظیفه نیروی انتظامی تأمین امنیت و ایجاد احساس امنیت در بین مردم است که خوشبختانه در این حوزه علیرغم کمبودهای فراوان لجستیکی و نیروی انسانی به خوبی عمل شده است .

محمدی به نتایج مثبت همکاری مردم با نیروی انتظامی در سایه همدلی و همزبانی اشاره کرد و اظهار داشت در اطلاع رسانی به موقع رویداد ها و ناهنجاریها مردم می توانند به بازویی پر توان برای ناجا تبدیل شوند و می توان از آن بعنوان مولفه ای کار آمد در راستای گسترش و ارتقاء امنیت یاد کرد .

وی افزود سلامت اخلاقی مهمترین ویژگی کارکنان نیروی انتظامی است که در جهت امنیت روانی در جامعه و امنیت پایدار بکار گرفته می شود .

فرماندار هرسین در پایان تصریح کرد نقش فعال نیروی انتظامی در کلیه حوزه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و امنیتی  بر هیچ کس پوشیده نیست و وجود آنان  برای مردم توأم با احساس امنیت است .

DSC07400 DSC07415 DSC07423 DSC07424 DSC07427

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید