افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير

بیستون نیوز :

با حضور امام جمعه ، فرماندار و جانشين فرماندهي انتظامي استان كرمانشاه پایگاه جدید نیروی انتظامی دهستان چشمه کبود از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین افتتاح شد.

به گزارش بيستون،یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین در حاشيه اين مراسم ضمن تبريك هفته ناجا اظهار داشت اين پاسگاه با اعتبار اوليه ۵/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ( پنج ميليارد و پانصد ميليون ريال ) و از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري به استان كرمانشاه احداث شده است .

وی افزود توسعه ، ساخت و تجهيز پاسگاهها گام مهمي در راستاي ارتقاء امنيت همه جانبه و تكريم ارباب می باشد که با بهره برداري از اين پاسگاه نيز انشاالله شاهد ارتقاء امنيت در بخش مركزي شهرستان هرسين خواهيم بود.

فرماندار هرسين خدمات گسترده ناجا را در جامعه تشريح كرد و گفت مهمترين وظيفه نيروي انتظامي تأمين امنيت و ايجاد احساس امنيت در بين مردم است كه خوشبختانه در اين حوزه عليرغم كمبودهاي فراوان لجستيكي و نيروي انساني به خوبي عمل شده است .

محمدی به نتايج مثبت همكاري مردم با نيروي انتظامي در سايه همدلي و همزباني اشاره كرد و اظهار داشت در اطلاع رساني به موقع رويداد ها و ناهنجاريها مردم مي توانند به بازويي پر توان براي ناجا تبديل شوند و مي توان از آن بعنوان مولفه اي كار آمد در راستاي گسترش و ارتقاء امنيت ياد كرد .

وی افزود سلامت اخلاقي مهمترين ويژگي كاركنان نيروي انتظامي است كه در جهت امنيت رواني در جامعه و امنيت پايدار بكار گرفته مي شود .

فرماندار هرسین در پايان تصریح کرد نقش فعال نيروي انتظامي در كليه حوزه هاي فرهنگي ، اجتماعي ، سياسي و امنيتي  بر هيچ كس پوشيده نيست و وجود آنان  براي مردم توأم با احساس امنيت است .

DSC07400 افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير DSC07415 افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير DSC07423 1024x729 افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير DSC07424 افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير DSC07427 افتتاح پاسگاه انتظامي چشمه كبود در شهرستان هرسين+تصاوير

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار