ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > افتتاح پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین اواخر آذر ماه

افتتاح پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین اواخر آذر ماه

امیر شاه آبادی امروز سه شنبه در جریان بازدید دوره ای از پروژه های عمرانی از پروژه تصفیه خانه بلند مدت آب شرب شهر هرسین، از اتمام عملیات ساخت آن […]

امیر شاه آبادی امروز سه شنبه در جریان بازدید دوره ای از پروژه های عمرانی از پروژه تصفیه خانه بلند مدت آب شرب شهر هرسین، از اتمام عملیات ساخت آن تا پایان آذر ماه خبر داد.

شاه آبادی ادامه داد: از مجموع ۱۲ فیلتر مورد نیاز این تصفیه خانه ۸ فیلتر نصب شده است و فیلترهای باقیمانده با توجه به اظهارات پیمانکار پروژه تا پایان روز پنجشنبه هفته جاری نصب خواهند شد.

فرماندار هرسین از روند سریع نصب و راه اندازی مجموعه دستگاهها و تجهیزات تصفیه خانه از پیمارکار مربوطه قدر دانی کرد.

فرماندار هرسین بیان داشت: مرحله پایپینگ یا لوله کشی داخل مخازن ذخیره آب بعنوان مهمترین و اساسی ترین بخش پروژه در حال انجام است که در مخزن شماره یک رو به اتمام است و در مخزن شماره دو در مراحل اولیه نصب تجهیزات قرار دارد.

از دیگر برنامه های امروز فرماندار هرسین بازدید از پروژه گازرسانی به روستای بابازید بود که به علت اختلاف بین پیمانکار و شرکت گاز استان کرمانشاه در سالهای گذشته این پروژه راکد مانده بود و بر اساس پیگیری ها و مذاکراتی که فرماندار در ماه گذشته با شرکت گاز استان داشت پروژه مذکور در حال اجرا و نصب علمک می باشد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید