افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

بهره برداری از سه پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان هرسين با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال

به گزارش خبرنگار بیستون ،ایستگاه آتش نشانی شماره ۲ شهرداری هرسین و بند سنگی ملاتی ۵۶۴ مترمکعبی و بند گابیونی ۸۰ متر مکعبی منابع طبیعی از جمله این طرح ها بودند که با حضور فرماندار و مسئولین محلی به بهره برداری رسیدند.

محمدی فرماندار هرسین در این مراسم ضمن برشمردن عملکردهای دولت تدبیر و امید و تأثیر مثبت آن بر زندگی مردم گفت مسئولین باید در خدمتگذاری به مردم با دولت همسو باشند و در جهت راهبردها و خط مشی های تعیین شده حرکت نمایند . وی افزود خدمت رسانی و حل مشکلات و معضلات مردم باید به گونه ای باشد که اثرات آنرا در زندگی اجتماعی و فردی خود بخوبی احساس کنند .

یاور محمدی تصریح کرد در سالجاری به منظور محرومیت زدایی ، حمایت از روستائیان و توسعه در مناطق روستایی شهرستان هرسین پروژه های عمرانی وسیعی به بهره برداری رسیدند که مهمترین آن گازرسانی به کلیه روستاهای شهرستان تا پایان سال ۱۳۹۵ می باشد که ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار به آن اختصاص داده شده است .

فرماندار هرسین در پایان افزود به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح روستاهای بخشهای مرکزی و بیستون بیش از ۲۹ طرح با اعتبار ۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال از محل اعتبار دهیاریها به بهره برداری رسیدند که رفاه عمومی و احساس آرامش را برای اهالی به دنبال خواهد داشت .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار