افتتاح ۱۲ طرح عمراني در بخش مركزي شهرستان هرسین+تصاویر

بیستون نیوز :

خدمات رساني به روستاها بعنوان بخشي از حوزه توليد در اشتغالزايي و توسعه اقتصادي كشور بسيار ارزشمند است و ارتقاء امكانات و توجه ويژه به پروژه هاي راه سازي و آبرساني باعث دست يابي به توسعه پايدار در روستاها خواهد شد.

به گزارش بیستون،فرماندار هرسين در مراسم افتتاح ۱۲ طرح عمراني در بخش مركزي اين شهرستان در جمع تعدادي از اهالي ضمن تشريح اهداف دولت دكتر روحاني در توسعه زيرساخت ها  گفت اجراي تمام  طرح هاي عمراني و فرهنگي در سطح روستاها يكي از رويكردهاي اصلي دولت در راستاي توسعه و توانمند سازي جوامع روستايي است .

محمدي افزود خدمات رساني به روستاها بعنوان بخشي از حوزه توليد در اشتغالزايي و توسعه اقتصادي كشور  بسيار ارزشمند است و ارتقاء امكانات و توجه ويژه به پروژه هاي راه سازي  و آبرساني باعث دست يابي به توسعه پايدار در روستاها خواهد شد وي در ادامه ضمن تبريك هفته دولت و روز كارمند با تشريح خدمات ارزندة دولت تصريح كرد همكاري مردم در ساخت پروژه ها مصداق واقعي همدلي و هم زباني دولت و مردم است .
اين مقام از دهياران خواست اطلاع رساني لازم را در خصوص خدمات دولت به مردم ارائه دهند و براي عمران و آباداني روستاها از نظرات مردم استفاده كنند .
فرماندار هرسين خاطر نشان كرد اعتبار ريالي طرح هاي مذكور ۲۲ ميليارد مي باشد كه شامل زيرسازي معابر، جدول گذاري و احداث كانال هاي سنگي  ، احد اث دو باب غسالخانه ،احداث ساختمان دهياري ،  ساخت بيش از يك كيلومتر كانال آبياري ، بهسازي شبكه برق رساني ، آسفالت ۳ كيلومتر راه روستايي و اجراي سيتم آبياري تحت فشار است .
محمدي در پايان از اهالي منطقه خواست ضمن صرفه جويي و استفاده بهينه در مصرف آب  فرهنگ صرفه جويي در مصرف آب را ترويج كنند.

DSC06587 افتتاح 12 طرح عمراني در بخش مركزي  شهرستان هرسین+تصاویر DSC06575 افتتاح 12 طرح عمراني در بخش مركزي  شهرستان هرسین+تصاویر DSC06558 افتتاح 12 طرح عمراني در بخش مركزي  شهرستان هرسین+تصاویر DSC06572 افتتاح 12 طرح عمراني در بخش مركزي  شهرستان هرسین+تصاویر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار