افتتاح ۲۰ پروژه روستایی هرسین در دهه فجر

بیستون نیوز :

بخشدار مرکزی هرسین گفت: در دهه فجر امسال ۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان به بهره برداری می رسد.

آذر خسروی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاریها هزینه شده است.
وی همچنین از برگزاری جشن های روستایی در روستاها خبر داد و افزود: امسال با توجه به موفقیت هسته ای ایران مراسم دهه فجر باید بهتر و باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بهترین نظریه پردازان انقلاب در سطح بین المللی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ اذعان داشتند که نظریه های مربوط به انقلاب ها باید مورد بازنگری قرار گیرد افزود: انقلاب ایران نظریه های آنان را که نقش رهبری دینی را لحاظ نکرده بود زیر سوال برد.
خسروی اظهار داشت: تا قبل از انقلاب اسلامی، در بین نظریه پردازان، اتفاق نظر بر این بود که دین و رهبری دینی نقشی در انقلاب های سیاسی ندارد که با انقلاب اسلامی ایران این نظریات جنبه تاریخی پیدا کرد.
وی اظهار کرد: تا پیش از انقلاب اسلامی ایران، انقلابیون دیگر کشورها یا متوسل به نظام سرمایه داری یا نظام های سوسیالیستی می شدند که انقلاب ۵۷ ایران این اتکا به نفس را در دیگر جوامع تحول خواه بوجود آورد که انقلاب بدون در آویختن به دامان شرق و غرب هم امکان پذیر است.
شهرستان هرسین با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

منبع :ايرنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار