افتتاح ۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی هرسين در آخرین روز از هفته دولت

بیستون نیوز :

صبح امروز و در آخرین روز از هفته دولت بیش از ۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال درشهرستان هرسین به بهر برداری رسید.

به گزارش خبرنگار بيستون ، صبح امروز و در آخرین روز از هفته دولت  بیش از ۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال درشهرستان هرسین به بهره برداری رسید.

هرسين افتتاح 25 پروژه عمرانی و خدماتی هرسين در آخرین روز از هفته دولت

 نجف میرزا حسینی معاون فرمانداری هرسین در حاشیه  مراسم افتتاح ۳ واحد مرغداری گوشتی ۸۰ هزار قطعه ای و احداث و بهسازی ۱۱ کیلومتر راه روستایی طی سخنانی اظهار داشت : مسئولین وظیفه دارند که تمام توان مدیریتی خود را در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم بکار گیرند و به نحو شایسته در رفع مشکلات آنان بکوشند.

وی همچنین اظهار داشت : توسعه مناطق روستایی از مهمترین راهبردهای دولت است و در این راستا در بخش مرکزی شهرستان هرسین با احداث و بهسازی ۱۱ کیلومتر راه روستایی ، مسیر تردد اهالی تعداد زیادی از روستاهای بخش مرکزی به شهر هرسین ۲۰ کیلومتر کاهش یافته است .

میرزاحسینی همچنین از افتتاح ۱۹.۵ هکتار آبیاری تحت فشار سیستم بارانی کلاسیک ثابت در روستاهای فراش ، قره ولی و بلوردی با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال خبر داد و افزود:در سطح شهرستان ۱۳۶۴.۲ هکتار زمین زراعی تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرارگرفته اند که در صرفه جویی در مصرف آب و افزایش تولیدات کشاورزی بسیار مؤثر خواهد بود.

از دیگر برنامه های این روز افتتاح طرح هادی روستای چمن اسماعیل با اعتبار ۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال ، افتتاح پایگاه بسیج روستایی امام سجاد (ع) روستای پاتپه با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال و پروژه های مربوط به دهیاری های بخش مرکزی و بیستون با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار