افتتاح ۷ طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر

بیستون نیوز :

بمناسبت هفته دولت ۷ طرح عمراني ، خدماتي ، فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون شهرستان هرسين افتتاح گردید.

cleardot افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر
به گزارش بیستون،ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در مراسم افتتاح اورژانس شبانه روزي بيستون گفت: اورژانس بعنوان مهمترين و حساس ترين بخش هر بيمارستان با توجه به رسيدگي جدي و سرپايي بيماران يكي از اهداف طرح تحول نظام سلامت و با افق خدمت به مردم در دستور كار دولت قرار دارد.
در ادامه اين برنامه حجت الاسلام وحيد احمدي نماينده مردم منطقه در مجلس شوراي اسلامي ضمن اشاره به خدمات  چشمگير  دولت در راستاي توسعه بخش درمان تصريح كرد اميدواريم بتوانيم خدمات درماني مطلوبي در راستاي خدمت و جلوگيري از تردد مردم بيستون به شهرهاي اطراف ارائه دهيم.
افتتاح خانه هاي بهداشت روستاهاي هريل آباد ،آزان و ازان و كاشانتو از ديگر برنامه هاي اين بخش در جهت ارائه خدمت بهداشتي و درماني به روستائيان بود.
به گفته فرماندار هرسين مقدار اعتبار تخصيصي جهت احداث و راه اندازي اين مراكز ۲۵ ميليارد ريال بوده است.
در بخش ديگري از اين مراسم افتتاح پايگاه مقاومت بسيج امام موسي كاظم (ع)  روستاي گرگوند با حضور اهالي صورت گرفت فرماندار هرسين از پايگاههاي بسيج بعنوان ارتقاء دهنده سطح فرهنگي و امنيتي روستاها ياد كرد كه ميتوانند از ظرفيت جوانان در راستاي مقابله با تهاجم فرهنگي و پيشبرد اهداف نظام استفاده كرد .
از ديگر خدمات ارائه شده دولت تدبير و اميد در راستاي اعتبار بخشي حوزه كشاورزي افتتاح ۲پروژه آبياري تحت فشار با اعتباري ريالي ۲ ميلياردو ۷۵۰ ميليون بود كه فرماندار هرسين از آن بعنوان يكي  از مهمترين راههاي استفاده بهينه از منابع آب و خاك ياد كرد. كه در سطح شهرستان فعاليت هاي مطلوبي جهت توسعه اين روشها صورت گرفته است.
از ديگر پروژه هاي خدماتي به بهره برداري رسيده در اين روز بهسازي بلوار امام خميني (ره) ،احداث بلوار شهيد ويسي شهرك بيستون و مرمت آسفالت خيابانها و معابر سطح شهر با اعتبار ۴۰۰ ميليون تومان بود.
DSC06859 افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر DSC06877 افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر DSC06833 افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر DSC06850 افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر DSC06851 افتتاح 7 طرح عمراني،خدماتي،فرهنگي و بهداشتي در بخش بيستون+تصاویر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار