افضلی کیا: علت گل آلود شدن آب شرب هرسین بارندگی در سرچشمه سراب است/ افت فشار ها ناشی از در مدار قرار گرفتن سیستم تصفیه است

بیستون نیوز :

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هرسین گفت: بارندگی هایی که در روزهای اخیر در سرچشمه سراب هرسین صورت گرفته باعث کدر شدن آب شهرستان شده که این موضوع به هیچ وجه به معنی آلودگی میکروبی آب نیست

به گزارش بیستون در روز های اخیر کدر شدن آب شرب شهرستان هرسین و قطعی ها و افت فشار در برخی ساعات روز نگرانی هایی برای مردم ایجاد کرده است.

افضلی کیا رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت کدر شدن آب شرب شهرستان اظهار داشت بارندگی هایی که در روزهای اخیر در سرچشمه سراب هرسین صورت گرفته باعث کدر شدن آب شهرستان شده که این موضوع به هیچ وجه به معنی آلودگی میکروبی آب نیست.

وی افزود اداره بهداشت شهرستان و آب و فاضلاب شهرستان به صورت شبانه روز پیگیر وضعیت آب شرب شهرستان می باشد و در این زمینه هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هرسین در خصوص وضعیت افت فشار و قطعی آب در برخی از ساعات روز خاطرنشان کرد در جهت آب شرب شهرستان و رفع کدورت آن سیستم تصفیه شهرستان در مدار قرار گرفت که افت فشار فعلی ناشی از این موضوع است که این مشکل هم به زودی مرتفع می شود.

منیع: دیوانگاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار