امام جمعه بیستون : بايد سعی کنیم انسان های اصلح را انتخاب کنیم

بیستون نیوز :

امام جمعه بيستون درباره عواملی که باعث پیروزی انقلاب از جمله وحدت مردم و رهبری امام خمینی بياناتي را ايراد نمودند و این عوامل را بازگو و تشریح كردند. در ادامه ایشان به مشکلات و مسایل جامعه و مخصوصاً بیکاری جوانان اشاره نموده و تاکید کردند مسولان بایستی به فکر کار و اشتغال برای جوانان باشند.

 

به گزارش خبرنگار بيستون:حجت الاسلام والمسلمين ضیغمیان امام جمعه بخش بیستون درباره عواملی که باعث پیروزی انقلاب از جمله وحدت مردم و رهبری امام خمینی (ره)بياناتي را ايراد نمودند و این عوامل را بازگو و تشریح كردند. در ادامه ایشان به مشکلات و مسایل جامعه و مخصوصاً بیکاری جوانان اشاره نموده و تاکید کردند مسولان بایستی به فکر کار و اشتغال برای جوانان باشند.

در ادامه خطبه هاي اين هفته، امام جمعه بیستون ضمن تشکر از شهروندان که امسال هم پرشورتر از سالهای قبل، با حضور خود با آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری لبیک گفته بصورت اختصاصی و ویژه از حضور مردم در این هوای سرد و برفی تشکر نموده و حضور پرشور مردم را ، حماسه دانسته و حماسه دوم را  همانطور که رهبر فرزانه فرمودند: شرکت در انتخابات است كه براي همه ما يك فریضه است، این نکته اول یعنی واجب الهی است، در انتخابات شرکت خواهیم کرد و حماسه ای دیگر رقم خواهیم زد و حیات دوباره ای به نظام اسلامی خواهیم داد و باعث کوری چشم دشمنان خواهد شد.

ایشان در ادامه یادآور شدند: نکته دوم را حضور پرشور در انتخابات دانستند و گفتند: عزیزان، همه ما مسئول هستیم و بايد سعی کنیم و توجه داشته باشیم انسان های اصلح را انتخاب کنیم.

  (گزارش : افشین منوچهرآبادی)

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار