ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > اماکن ورزشی هرسین بصورت اورژانسی باید مرمت شوند

اماکن ورزشی هرسین بصورت اورژانسی باید مرمت شوند

اداره کل ورزش و جوانان وظیفه آماده کردن این شرایط را دارد، اما نیاز است از سوی فرمانداری شهرستان و سایر دستگاه ها حمایت های ویژه ای صورت گیرد.

[metaslider id=17036]به گزارش خبرنگار بیستون ، ارسلان حسینی در دیدار با فرماندار شهرستان هرسین، با اشاره به مشکلات اماکن ورزشی این شهرستان گفت: بسیاری از اماکن و مجموعه های ورزشی این شهرستان شرایط مناسبی ندارند و به صورت اورژانسی باید مرمت و بازسازی شوند.

وی افزود: همه باید کمک کنیم تا این شرایط بهبود یابد تا علاقمندان در شرایط بهتری از مجموعه ها استفاده کنند.

حسینی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان وظیفه آماده کردن این شرایط را دارد، اما نیاز است از سوی فرمانداری شهرستان و سایر دستگاه ها حمایت های ویژه ای صورت گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همچنین آمار پایین میزان استفاده از اماکن ورزشی را یک مشکل جدی خواند و خواستار بررسی این موضوع شد.

حسینی در خصوص موضوع جوانان نیز گفت: باید مسیر دریافت مجوز سازمانهای مردم نهاد در شهرستانها هموارتر گردد.

وی خاطر نشان کرد :دستگاه ورزش و جوانان تکالیف قانونی در حوزه جوانان دارد و تلاش می کنیم به بهترین نحو در این راستا به وظایف خود عمل کنیم.

امیر شاه آبادی فرماندار هرسین نیز گفت: یکی از وظایف همه ما تزریق فضای شادابی و نشاط در جامعه است.

وی گفت: از مهمترین راه های ایجاد فضای شادابی و نشاط در سطح جامعه توسعه ورزش است.

شاه آبادی افزود: خوشبختانه از نظر سرانه فضای ورزشی شهرستان هرسین میانگین بالایی دارد، اما از نظر نگهداری متاسفانه با مشکلات جدی مواجه هستیم.

فرماندار شهرستان هرسین گفت: یکی از نیازهای اساسی فعلی شهرستان هرسین، راه اندازی استخر سرپوشیده است و فرمانداری قطعا به ورزش و جوانان کمک خواهد کرد تا استخر موجود تا قبل از فصل تابستان راه اندازی شود.همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان در سفر به شهرستان هرسین با امام جمعه هرسین نیز دیدار کرد.

حجت‌الاسلام باقری امام جمعه هرسین در این دیدار با اشاره به ظرفیت و توانمندیهای این شهرستان گفت: هرسین از توانمندی و قابلیت‌های ورزشی زیادی در رشته های مختلف برخوردار است.

وی همچنین به مشکلات برخی اماکن ورزشی شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: عدم وجود خوابگاه جهت برگزاری مسابقات ورزشی یکی از مشکلات فعلی شهرستان است.

امام جمعه هرسین به موضوع جوانان اشاره کرد و گفت: انتظار داریم مانند ورزش به حوزه جوانان نیز پرداخته شود و در راه کاهش مشکلات این قشر برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز ضمن تقدیر از رهنمودها و حمایت های معنوی امام جمعه شهرستان هرسین از ورزش و جوانان گفت: ورزش و جوانان به جهت مسوولیت داشتن در دو حوزه ورزش و جوانان وظایف سنگینی دارد.

وی افزود: در حوزه جوانان متاسفانه استان کرمانشاه در ارزیابی ها وضعیت مناسبی نداشته و همین امر وظیفه همه ما را سنگین کرده است.

حسینی افزود: ورزش تنها یکی از نیازها و مطالبات جوانان است و باید با کمک همه دستگاه های اجرایی دیگر در این راستا گامهای موثرتری برداشته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه اظهار کرد: تشکیل ستاد ساماندهی جوانان در شهرستان ها می تواند در صورتی که جدی به آن پرداخته شود، بخش مهمی از مشکلات جوانان را مرتفع سازد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید