امید در بخش سلامت//بهره‌برداری از ۵ طرح خدماتی و عمرانی در هرسین

بیستون نیوز :

۵ طرح خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۷۱۴ میلیون ریال به‌مناسبت هفته دولت در شهرستان هرسین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بیستون،پنج طرح خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۷۱۴ میلیون ریال امروز به‌ مناسبت هفته دولت در شهرستان هرسین به بهره‌برداری رسید.

فرماندار هرسین در مراسم افتتاح دستگاه دیجیتال بیمارستان شهدای این شهرستان، اظهار کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه‌های درمانی کاهش یافته و ۲۱ هزار نفر از مردم هرسین تاکنون دفترچه بیمه سلامت همگانی دریافت کرده‌اند.

یاور محمدی یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید را فراهم کردن شرایط لازم برای رفاه و آسایش مردم عنوان کرد و گفت: طرح تحول نظامت سلامت آرامش خاطر را برای خانواده‌های ایرانی فراهم کرده است.

نماینده مردم هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم، اظهار کرد: نمایندگان مردم در مجلس برای رفع مشکلات کنونی به‌صورت مستمر پیگیر مسائل هستند.

حجت‌الاسلام وحید احمدی با اشاره به مشکلات پیش‌ روی دولت، افزود: با این وجود خدمات‌رسانی مطلوبی به مردم شده و دولت در حوزه سلامت و عمرانی عملکرد بسیار خوبی داشته است.

13940606000426 PhotoA امید در بخش سلامت//بهره‌برداری از 5 طرح خدماتی و عمرانی در هرسینمنبع فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار