ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > ماراتن انتخاب رییس جدید شورای شهر هرسین زیر سایه حب قدرت

ماراتن انتخاب رییس جدید شورای شهر هرسین زیر سایه حب قدرت

این جلسه ماراتن گونه در حالی برگزار شد که در سه تایم و حدودا ۱۲ ساعت بطول انجامید که در صورت عدم حضور همه اعضا برای انتخاب رییس،شورای شهر هرسین منحل می شد.

به گزارش خبرنگار بیستون، امروز در حالی آخرین جلسه شورای اسلامی شهر هرسین برگزار شد که بنا به اظهارات چهار عضو مستعفی با وساطت امیر شاه آبادی فرماندار جدیدالورود هرسین و حسن سلیمانی نماینده مردم در مجلس ،عباس آبادی بخشدار بیستون و نیز بخاطر مردمی که به آنها رای داده اند و پایان کشمکش های چند روز اخیر به جلسه انتخاب رییس جدید شورای شهر رفتند.

این جلسه ماراتن گونه در حالی برگزار شد که در سه تایم و حدودا ۱۲ ساعت بطول انجامید که در صورت عدم حضور همه اعضا برای انتخاب رییس،شورای شهر هرسین منحل می شد.

آخرین تایم جلسه که عصر امروز انجام شد با حضور اولیه همه ۹ نفر اعضا برگزار شد و در پایان جلسه آقای وحید رشیدی با ۵ رای ماخوذه از لطیف مرادی، هدایت خانی زاده،شکوفه دوستی،الهه رستمی و نیز وحید رشیدی با اکثریت آراء به عنوان چهارمین رییس دوره ای شورای شهر هرسین انتخاب شد.

در پایان جلسه چهار عضو دیگر شورا که به قصد رای دادن به خانم میرزا محمدی به این جلسه قدم گذاشته بودند،جلسه را ترک گفته و از امضا صورت جلسه سر باز زده و خودداری کردند.

در اینباره رستم استدآبادی به خبرنگار بیستون گفت:من و آقایان ویسی و قربانی و خانم میرزا محمدی این جلسه را قانونی نمیدانیم ،چرا که جلسه به حد نصاب خود نرسیده است و شورای شهر هرسین طبق قانون باید منحل شود.

با توجه به انتخاب رییس جدید و عدم تمکین چهار عضو دیگر با انتخاب وحید رشیدی از سوی یاران پر و پا قرص دیروزش،باید دید که شورای نحیف و بیمار شهر هرسین بالاخره منحل خواهد شد یا روزهای باقیمانده به سودای ریاست خانم رییس ، جهت ریاست شورای شهر سپری خواهد شد.

این اختلاف نظر پیش آمده در حالی بوجود آمد که مخالفت خانم میرزا محمدی با ریاست وحید رشیدی در ذهن هیچ کدام از کسانی که مسایل چند سال اخیر شورای شهر هرسین را پیگیری می کنند خطور نمی کرد و فرضیه  امام جمعه هرسین  که دعوای شورای شهر بر سر ریاست است نه خدمت به واقعیت نزدیکتر می شود.

1 2 3

وحید رشیدی

نظرات شما

  Ali می گوید :

  اعضای شورای شهرهرسین شورشودرآوردن شماکه سه ساله ساخت وپاخت کردیداین چندماهم باهم بسازیدمگرتواین سه سال چکارکردید

  بهرام می گوید :

  احسنت بر درایت این چهار عضو عزیز شورا که با این کار و انتخابشان شهر را از این وضعیت و ابرویی که داشت میرفت نجات دادند.

  یک حقوق دان می گوید :

  با سلام خدمت همه مردم فهیم شهر مظلومم
  ما و شما می دانیم که استعفاء عوام فریب آقایان هدایت خانی زاده ولطیف مرادی و خانم ها الهه رستمی و شکوفه دوستی فقط بخاطر ریاست شورا بود و آنکه ایشان تحمل راستگویی و جسارت خانم میرزامحمدی در برخورد با خود را نداشتند.
  و جرس قاطع می گویم هیچگونه وساطتی از جانب جناب حاج آقای سلیمانی صورت نگرفته و نخواهد گرفت و این بازی جدید خانی زاده و رستمی در جهت فریب افکار عمومی و توجیح بازگشت خود به میز شوراست.
  عدم رای و مخالفت ۴ نفر با وحید رشیدی به دلیل خیانت و عهد شکنی ایشان بوده و دور از انتظار نبود.
  و در پایان در بحث حقوقی عرض شود جلسه غیر قانونی بوده چون صورت مجلس به امضای ۵ عضو از قبل رسیده بود و جلسه و رای گیری شکل نگرفته
  و چون تا ساعت ۲۳ ۵ شنبه شب مهلت قانونی اعضای شورا برای انتخاب هیات رئیسه به پایان رسیده طبق قانون شورا منحل است و قانونی نمی باشد.

  محمد می گوید :

  معلم و برادر عزیزم آقای رشیدی دلسوز موفق باشید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید