ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > انتخاب شهردار شهر جهانی بیستون به عنوان یکی از شهرداران برتر استان

انتخاب شهردار شهر جهانی بیستون به عنوان یکی از شهرداران برتر استان

در گردهمایی شهرداران استان که به میزبانی شهر صحنه و با حضور معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه و جمعي از مسئولين استاني برگزار شد از شهرداران برتر استان در ایام نوروز نيز تقدیر شد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون، در گردهمایی شهرداران استان که به میزبانی شهر صحنه و با حضور معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه ، مدیران کل میراث فرهنگی ، دفتر فنی و دفتر شهری و شوراها و نیز بهزیستی و فرماندار شهرستان صحنه برگزار شد از شهرداران برتر استان در ایام نوروز نيز تقدیر شد.

یکی از این منتخبین اين مراسم، احسان احمدی نصر شهردار بیستون بود كه بعنوان شهردار نمونه بخش هاي استان و نيز شهردار نمونه ايام نوروز انتخاب شد.

لازم به ذکر است در رتبه بندی که هر ساله و در میان کلیه شهرداری ها انجام می گیرد، طراز نمرات شهرداری بیستون از کل استان بالاتر بود.

اسامی منتخبین به شرح زیر است:
شهرستان ها:
۱-شهردار صحنه

۲-شهردار کنگاور
۳-شهردار گیلانغرب
شهرداران نمونه بخش هاي استان كرمانشاه:
۱-شهردار بیستون
۲-شهردار نوسود
۳-شهردار ماهیدشت
شهرداران نمونه مناطق شهر كرمانشاه:
شهردار منطقه ۱
شهردار منطقه ۷
شهردار منطقه ۲
 

انتخاب شهردار نمونه به اقداماتي از قبيل رفت و روب و نظافت شهری مناسبت ، چمن کاری و گل کاری سطح شهر ، آماده سازی و تجهیز ستاد اسکان ، آماده سازی فضای شهری جهت استقبال از میهمانان نوروزی ، ایجاد برنامه های شاد و رادیویی در محوطه هاي توریستی تفریحی  و … وابسته است.

 

همچنين ترمیم آسفالت، بهبود وضعیت ترافیکی شهر، آماده سازی مجتمع و اماكن تفریحی شهر، پاکسازی دیوارها، شستشوی معابر و ایجاد فضای سبز و گل کاری بوستان ها  و …از ديگر اقدامات شهرداران نمونه استان کرمانشاه بوده است.

لازم به ذكر است در حالي ، شهردار صحنه به عنوان شهردار نمونه و برتر شهرستانهاي استان كرمانشاه برگزيده شد كه شهرهاي كرمانشاه و هرسين اسير جو متشنج و اختلافات دروني شوراهاي خود هستند و از اتنخاب يك شهردار ، با ثبات مديريتي و اجراي طرح هاي عمراني و رفاهي براي شهر خود عاجز مانده اند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید