انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عكس

بیستون نیوز :

انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون در محل فرمانداری هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي بيستون ، در این جلسه دکتر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین بر ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری و اقتصادی شهر بیستون تأکید کرد و گفت : در بیستون ظرفیت ها و  پتانسیل های مهمی در حوزه های مختلف گردشگری و اقتصادی وجود دارد که اعضای شورای اسلامی شهر بیستون می بایست با حفظ حرمت ها و همفکری در انجام امورات زمینه های توسعه همه جانبه بیستون را با توجه به هویت تاریخی و پیشینه فرهنگی آن فراهم کنند .

امیر شاه آبادی افزود : وحدت و تعامل اعضای شورا اثرات مثبتی بر مدیریت شهری و نحوه عملکرد شهرداری در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خواهد داشت .

دکتر امیر شاه آبادی در پایان سخنانش بیان کرد: امیدواریم اعضای شورا با تعامل سازنده و اثر بخش خود آبادنی و عمران را برای مردم به ارمغان بیاورند .

در پايان اين جلسه غلامرضا خسروي بعنوان رييس شوراي اسلامي شهر بيستون انتخاب  و فلاحي نايب رييس شد.مساحي هم بعنوان خزانه دار و منشي شوراي شهر بيستون معرفي شد.

شوراي اسلامي شهر بيستون بر خلاف شهر هرسين داراي انسجام و هماهنگي خوبي در بين اعضايش مي باشد و با انتخاب شهرداري جوان ، كار بلد و كوشا ( مهندس احسان احمدي نصر) در اين سه سال شاهد پويايي و پيشرفت قابل توجهي در شهر جهاني بيستون بوده ايم و در امتياز بندي كه از سوي استانداري براي شهرداري هاي استان صورت گرفت شهرداري بيستون رتبه اي بالاتر از حد نصاب استان كرمانشاه كسب كرد و بعنوان شهرداري نمونه انتخاب شد.

6 انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عكس 66 انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عكس 666 انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عكس

مطالب پیشنهادی

  1. پاسدار گفت:

    مردم گفتند استعفای شورای شهر نوعی خود شیرینی است . برخی ارزوی حذف شورا از قانون اساسی را کردند ،تعدادی این حیله را برای انتخابات اینده شورای شهر هرسین دانستن ،ولی روش شورا حنایی بی رنگ بود ولی با ذلت وخواری بر گشتند . ماندن آنان ضررش بیشتر از رفتنشان است . شمای شرمنده چگونه به خانه بازگشتید ؟شما با چه رویی به بازار می آیید ؟شما نتوانستید بار طاقت فرسای وظیفه را با شهامت وشجاعت بمنزل برسانید . مردم به آیندگان بگویند به اشخاص بی لیاقت رای ندهند و بخدا و رسول خدا و خلق خدا خیانت نکنند .جنگ شما بر سر ریاست بود ونه خدمت ،طبق اطلاعات و قضاوت مردم اقای رشیدی خیانت به گروهی کرد که در مقابل افراد متقاضی استعفا بودند ،وبا رسیدن به ریاست شورا ماهیت خود را نشان داد .

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار