ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عکس

انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون + عکس

انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بیستون در محل فرمانداری هرسین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی بیستون ، در این جلسه دکتر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین بر ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری و اقتصادی شهر بیستون تأکید کرد و گفت : در بیستون ظرفیت ها و  پتانسیل های مهمی در حوزه های مختلف گردشگری و اقتصادی وجود دارد که اعضای شورای اسلامی شهر بیستون می بایست با حفظ حرمت ها و همفکری در انجام امورات زمینه های توسعه همه جانبه بیستون را با توجه به هویت تاریخی و پیشینه فرهنگی آن فراهم کنند .

امیر شاه آبادی افزود : وحدت و تعامل اعضای شورا اثرات مثبتی بر مدیریت شهری و نحوه عملکرد شهرداری در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خواهد داشت .

دکتر امیر شاه آبادی در پایان سخنانش بیان کرد: امیدواریم اعضای شورا با تعامل سازنده و اثر بخش خود آبادنی و عمران را برای مردم به ارمغان بیاورند .

در پایان این جلسه غلامرضا خسروی بعنوان رییس شورای اسلامی شهر بیستون انتخاب  و فلاحی نایب رییس شد.مساحی هم بعنوان خزانه دار و منشی شورای شهر بیستون معرفی شد.

شورای اسلامی شهر بیستون بر خلاف شهر هرسین دارای انسجام و هماهنگی خوبی در بین اعضایش می باشد و با انتخاب شهرداری جوان ، کار بلد و کوشا ( مهندس احسان احمدی نصر) در این سه سال شاهد پویایی و پیشرفت قابل توجهی در شهر جهانی بیستون بوده ایم و در امتیاز بندی که از سوی استانداری برای شهرداری های استان صورت گرفت شهرداری بیستون رتبه ای بالاتر از حد نصاب استان کرمانشاه کسب کرد و بعنوان شهرداری نمونه انتخاب شد.

6 66 666

نظرات شما

    پاسدار می گوید :

    مردم گفتند استعفای شورای شهر نوعی خود شیرینی است . برخی ارزوی حذف شورا از قانون اساسی را کردند ،تعدادی این حیله را برای انتخابات اینده شورای شهر هرسین دانستن ،ولی روش شورا حنایی بی رنگ بود ولی با ذلت وخواری بر گشتند . ماندن آنان ضررش بیشتر از رفتنشان است . شمای شرمنده چگونه به خانه بازگشتید ؟شما با چه رویی به بازار می آیید ؟شما نتوانستید بار طاقت فرسای وظیفه را با شهامت وشجاعت بمنزل برسانید . مردم به آیندگان بگویند به اشخاص بی لیاقت رای ندهند و بخدا و رسول خدا و خلق خدا خیانت نکنند .جنگ شما بر سر ریاست بود ونه خدمت ،طبق اطلاعات و قضاوت مردم اقای رشیدی خیانت به گروهی کرد که در مقابل افراد متقاضی استعفا بودند ،وبا رسیدن به ریاست شورا ماهیت خود را نشان داد .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید