انتشار افراد رد صلاحيت شده مجلس هفتم بجاي مجلس دهم

  • تاریخ: ۲۶ دی ۱۳۹۴
  • دسته: سیاسی

بیستون نیوز :

اين گمانه زني ها نكته عجيبي را در خود داشت كه از سوي كانالهاي خبري انتخاباتي منتسب به برخي كانديداها، به آن دامن زده مي شد.

سرويس سياسي بيستون: امروز، با توجه به نزديك شدن به وقت اعلام افراد رد صلاحيت شده،بازار شايعات و اظهار نظر هاي عجولانه گرم بود.

اين گمانه زني ها نكته عجيبي را در خود داشت كه از سوي  كانالهاي خبري انتخاباتي منتسب به برخي كانديداها، به آن دامن زده مي شد.

انتشار اسامي نمايندگان متحصن و مسئله دار مجلس ششم بجاي افراد رد صلاحيت شده مجلس دهم ،قابل توجه است.در واقع اين افراد در جريان انتخابات مجلس هفتم رد صلاحيت شده بودند.

در بين اين افراد اسامي رجبعلي مزروعي،بهزاد نبوي،محسن ميردامادي،علي شكوري راد،الهه كولايي و.. قرار دارد كه چند تن از اين كانديداهاي مجلس هفتم هم اكنون در خارج از كشور بر عليه نظام جمهوري اسلامي فعاليت دارند.

انتشار اين گونه  مطالب شبهه برانگيز در مقاطع حساس انتخاباتي در كانالهاي تلگرام كه خود را به برخي كانديداها منتسب مي دانند قابل توجه و موشكافي است .

هر چند ممكن است كه موضوع  انتشار و رصد اين گونه اخبار توسط افراد غير حرفه اي، كه با الفباي اطلاع رساني و خبر رساني صحيح آشنا نيستند صورت گرفته باشد.اما عدم حذف اين اسامي بر روي خروجي چنين كانالهايي آن هم بعد از دو روز قابل توجه است.

بايد منتظر ماند و فعاليت روزهاي آينده در فضاي مجازي را رصد كرد و لازم است كه اين افراد با آموزش بيشتر و ديد بازتري به انتشار و نحوه اطلاع رساني درست بپردازند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار