ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > انتصابات جدید در معاونت های استانداری کرمانشاه/حکم معاونت شاه حسینی و همتی در معاونت سیاسی امنیتی

انتصابات جدید در معاونت های استانداری کرمانشاه/حکم معاونت شاه حسینی و همتی در معاونت سیاسی امنیتی

بر اساس شنیده ها استاندار کرمانشاه در اولین اقدام خود برای حوزه اقتصادی استان کرمانشاه در تصمیمی مثبت رضا رحیمی را به عنوان معاون توسعه اقتصادی استان معرفی خواهد کرد.

به گزارش بیستون،بر اساس شنیده ها استاندار کرمانشاه در اولین اقدام خود برای حوزه اقتصادی استان کرمانشاه در تصمیمی مثبت رضا رحیمی را به عنوان معاون توسعه اقتصادی استان معرفی خواهد کرد.

 

رضا رحیمی مدیرکل اصلاح طلب صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با عملکری قابل قبول است که مشی سیاسی اعتدالی او در سالهای اخیر از وی چهره ای میانه رو معرفی کرده است.بنابر این رحیمی جانشین حاتمی در این معاونت استانداری می شود.

 

رحیمی از سوی جریان اصولگرا و اصلاح طلب مورد استقبال قرار خواهد گرفت. سوابق مدیریتی او هم در حوزه اقتصادی استانداری کرمانشاه هم در رزومه او از نقاط مثبت است.

 

همچنین به احتمال قوی استاندار کرمانشاه یوسف شاحسینی را برای حوزه معاونت سیاسی استانداری معرفی خواهد کرد و جعفر همتی به معاونت جدید امنیتی می رود.

 

گفتنی است چون همچنان چارت دو معاونته شدن حوزه سیاسی و امنیتی ابلاغ نشده است. احکام شاحسینی و همتی سرپرست خواهد بود.

منبع مرصاد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید