ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > انتصاب یک مدیر زن موفق در حوزه فرهنگ استان کرمانشاه

انتصاب یک مدیر زن موفق در حوزه فرهنگ استان کرمانشاه

خانم معصومه حسنی‌خونسار که تخصص دانشگاهی و سابقه حرفه ای درخشانی در زمینه کتاب و کتابداری دارد چراغ خاموش و بدور از برخی جنجالها و تبلیغات کاذب که این روزها گریبانگیر مدیران استانی ما شده است ٰ در این ایام فعالتر از همیشه نشان می دهد.

سرویس فرهنگی بیستون ٰ ار آغاز به کار دولت تدبیر و امید بیش از سه سال سپری شده است.در طول این سه سال استان کرمانشاه مدیران متفاوتی را  به خود دیده است.

نکته مثبت و قابل توجه در این انتصابات را می توان به وضوح در حوزه فرهنگ و خاصه در عرصه مدیریت کتابخانه های استان کرمانشاه دید.

پس از انتصاب علیرضا شایق به عنوان مدیر نهاد کتابخانه های استان کرمانشاه که تاثیرات خوب و ماندگاری از وی در این حوزه فرهنگی به جای ماند ٰ به دلیل عدم تمدید حکم ماموریت وی از سوی اداره آموزش و پرورش استان این شخصیت فرهنگی با نهاد خداحافظی کرد و جای خود را به خانم معصومه حسنی‌خونسار داد.

%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%b3%d8%a7%d8%b1

خانم معصومه حسنی‌خونسار که تخصص دانشگاهی و سابقه حرفه ای درخشانی در زمینه کتاب و کتابداری دارد چراغ خاموش و بدور از برخی جنجالها و تبلیغات کاذب که این روزها گریبانگیر برخی از مدیران استانی ما شده است ٰ در این ایام فعالتر از همیشه نشان می دهد.

 

وی دارای دوازده سال سابقه کار در نهاد کتابخانه ها است و رشته تحصیلی شان هم علم کتابداری و اطلاع رسانی، در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. قبل از حکم سرپرستی وی در سمت کارشناس امور کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه سابقه خدمات فرهنگی در حوزه کتاب و کتابداری داشتند، از بهمن ماه سال گذشته بعنوان سرپرست کتابخانه های عمومی استان انتصاب شدند و از تاریخ ششم شهریور ماه سال جاری بعنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزیده شد.

خانم حسنی خونسار در واقع ششمین  مدیر زن نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشند که با نوع فعالیتی که در این مدت کوتاه از خود به نمایش گذاشته  اعتماد دولت در انتصاب بانوان در پست های حساس تر آینده را بخوبی جلب کرده اند و بعنوان یک نقطه قوت در انتصاب مدیران زن در استان کرمانشاه قابل ذکر هستند.

%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%b3%d8%a7%d8%b11 img_6746

برخی از فعالیتهای حوزه تحت مدیریت خانم حسنی خونسار در این مدت کوتاه به قرار زیر می باشد:

انعقاد قرارداد با بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس
برگزاری چهار جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز در استان
برگزاری دو جلسه انجمن استان با حضور دکتر شاه حسینی معاون سیاسی امنیتی و مسئولین استان
برگزاری هفتاد نشست کتابخانه ای در کتابخانه های عمومی سراسر استان
برگزاری نشست تخصصی ورزش در استان
برگزاری سه جلسه نقد کتاب باشه حضور نویسنده کتاب
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید