انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

از هرگونه فعالیت اقتصادی منجر به ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان هرسین حمایت می کنیم و از پیامدهای منفی بهره برداری های بی رویه از معادن وتخریب محیط زیست انسانی و جانوری آگاهیم و آنرا را دغدغه خود و مردم شریف شهرستان هرسین می دانیم .

 

بازدید حسن سلیمانی نماینده مردم شهرستان هرسین در مجلس شورای اسلامی و امیر شاه آبادی فرماندار از حوزه صنعت و پروژه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی شهرستان هرسین
حسن سلیمانی در نشستی که در محل مجتمع جهان فولاد غرب برگزار شد بر رفع قوانین مزاحم حوزه صنعت و مخل تولید و سرمایه گذاری تأکید کرد و اظهار داشت : رفع موانع حوزه تولید و حمایت مؤثر از تولیدکنندگان و صنعت گران بستر ساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و توسعه فضای اشتغال در کشور است و این امر باعث جهشی فزاینده در راستای اعتلای تولیدات داخلی ، رشد اقتصادی و خود کفایی خواهد بود .
سلیمانی در این نشست بر حمایت از توسعه کارخانجات و واحد های تولیدی منطقه تأکید کرد و از فرآیند پیچیده ارائه تسهیلات و قوانین مخل تغییر کاربری اراضی کشاورزی در جهت واگذاری به تولیدکنندگان در استان کرمانشاه انتقاد کرد .
در ادامه این نشست مشترک امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین بی توجهی در راستای واگذاری های بی رویه و خارج از اصول معادن شهرستان هرسین توسط اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه را مورد نقد قرار داد و خواستار استفاده از نظرات مسئولین و ادارات متولی به منظور صدور مجوز فعالیت معادن در حوزه شهرستان هرسین شد .
وی ادامه داد : از هرگونه فعالیت اقتصادی منجر به ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان هرسین حمایت می کنیم و از پیامدهای منفی بهره برداری های بی رویه از معادن وتخریب محیط زیست انسانی و جانوری آگاهیم و آنرا را دغدغه خود و مردم شریف شهرستان هرسین می دانیم .شاه آبادی از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین به شدت انتقاد کرد .
شاه آبادی اظهار داشت : دولت تدبیر و امید مصمم به حمایت از تولیدگنندگان داخلی و خودکفایی در کشور است .
در ادامه این مراسم حسن سلیمانی نماینده مردم شهرستان هرسین در مجلس شورای اسلامی و امیرشاه آبادی فرماندار از پروژه های تصفیه خانه فاضلاب ، تصفیه خانه آب شرب ، مجتمع فرهنگی ، مجتمع تخصصی پزشکان ، پارک شهر و جاده دو بانده هرسین به پلیس راه بازدید کردند و میزان پیشرفت فیزیکی و وضعیت اعتبارات آنان را مورد بررسی قرار دادند .
در پایان این بازدید ها جلسه ای با حضور سلیمانی ، فرماندار و مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و پلیمر منطقه در محل دفتر فرماندار با موضوع استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در فعالیت های این شرکت ها برگزار شد.
در این جلسه سلیمانی و شاه آبادی بر لزوم استفاده از نیروی کار بومی و اشتغال آنان بعنوانی یک اولویت و خواسته مهم مردم در این واحدهای پتروشیمی تأکید کردند .
 f500cb90 02cc 4e21 b11c 82ad470e1c57 انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین
09ce601c d759 4cef bae6 c649d470b54b انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین39b08e6e 7cb6 49cc a281 4d23b29f9912 انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین3e621c99 7b3f 40fb 9add 0c219639da8c انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین8bbf0ddc 24c7 4210 9266 0ef6c2be4196 انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین28aada26 0295 4afe 889b c801102435f1 انتقاد فرماندار هرسین از لابیگری در صدور پروانه بهره برداری از معادن شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار