انجام بیش از ۶۱۹مشاوره فردی و گروهی کمیته امداد در سال گذشته در هرسین

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان هرسین از انجام بیش از ۶۱۹مشاوره فردی و گروهی کمیته امداد در سال گذشته توسط این مدیرت خبر داد.

ارم آبادی مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بيستون اظهار داشت: با تلاش واحد فرهنگی و مشاوره این مدیریت در سال گذشته بیش از ۶۱۹جلسه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی در کمیته امداد امام خمینی(ره) مدیریت شهرستان هرسین برگزار شده است..

وی  به اینکه این جلسات به صورت فردی و گروهی برگزار شده است، افزود: تمامی هزینه‌های این جلسات مشاوره به صورت رایگان و از محل اعتبارات کمیته امداد پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان هرسین با بیان اینکه کمیته امداد شهرستان هرسین در سال ۹۴ به ۱۸۸۹ نفر از مددجویان تحت حمایت خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی ارائه داده است، خاطرنشان کرد از این تعداد ۱۵۱۸ نفر زن و ۳۷۱ نفر مرد بودند که مورد مشاوره و راهنمایی قرار گرفتند.

ارم آبادی در ادامه اظهار داشت یکی از اهداف کمیته امداد در راستای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مددجویان تحت حمایت، راهنمایی و مشاوره این افراد در جهت بالا بردن سطح آگاهی و تصمیم‌گیری و جلوگیری از مشکلات فراروی آن‌ها است.

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان هرسین خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین در راستای ارائه خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی در زمینه‌های شغلی، تحصیلی، ازدواج، تربیت فرزندان و خانوادگی در فضایی مناسب با کادری مجرب آماده خدمات‌رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت رایگان است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار