ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > اهداء دو فیش حج توسط حامیان جهت خرید مسکن به یک یتيم سادات

اهداء دو فیش حج توسط حامیان جهت خرید مسکن به یک یتيم سادات

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان هرسین از اهداء دو فیش حج توسط حامیان جهت خرید مسکن به یک یتيم سادات تحت حمایت خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون ، وحید ارم آبادی مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان هرسین از اهداء دو فیش حج توسط حامیان جهت خرید مسکن به یک یتم سادات تحت حمایت خبر داد و اظهار داشت: طرح اکرام ايتام يکي از طرحهاي موفق کميته امداد است که در اين طرح سرپرستي ايتام تحت حمايت کميته امداد به خيرين علاقمند واگذار مي شود.

وي افزود: بر اساس طرح اکرام ايتام خيرين و نيکوکاران سرپرستي يک يا چند يتيم را برعهده مي گيرند و ماهيانه مبلغ ۳۰۰ هزار ريال براي حمايت از يتيم انتخابي پرداخت مي نمايند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان با بيان اينکه هم اکنون ۱۱۰۰ حامي حمايت مادي و معنوي ايتام را بر عهده دارند خاطرنشان کرد در حال حاضر بيش از ۳۵۰ يتيم تحت حمايت این مدیریت  هستند.

ارم آبادی در ادامه اظهار داشت در همين راستا حاميان ايتام در طی سال گذشته بالغ بر ۴ ميليارد ريال به ايتام تحت حمايت اهداء نموده اند.

وی افزود  کمک هاي حاميان به ايتام شامل کمکهاي نقدي و غيرنقدي عنوان کرد که در زمينه هاي تحصيلي ازدواج، درمان، لوازم زندگي و ساير موارد به آنان پرداخت مي شود.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید