اهداء۵۳ سبد غذایی به ارزش ۱۴۰میلیون ۷۰۰هزار یال به ایتام تحت حمایت در هرسین

بیستون نیوز :

مديركميته امداد امام خميني (ره) شهرستان هرسين از اهداء ۵۳ سبد غذایی با ارزش بیش از ۱۴۰میلیون ۷۰۰ هزا ریال توسط موسسه خیریه بوتراب به ایتام تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان خبرداد.

کیومرث رحمتی پور  در گفتگو با دیوانگاه از اهداء ۵۳ سبدغذایی با ارزش بیش از ۱۴۰میلیون ۷۰۰هزاریال توسط موسسه خیریه بوتراب به ایتام تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین خبر داد.

 

وی در ادامه با بيان اين مطلب افزود: این سبدهای غذایی شامل برنج ،قند، چای، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، آجیل، شکلات و کفش بوده است که به طور میانگین ارزش هر سبد غذایی بیش از دو میلیون و ۷۷۰هزارر یال است.

 

مدير كميته امداد امام خميني (ره)شهرستان هرسين در ادامه بيان داشت: با فعالیت خوب و چشم گیر حوزه حمایت این شهرستان این سبدهای غذایی در بین ایتام تحت حمایت توزیع شد.

 

رحمتی پور در ادامه خاطرنشان کرد: این سبد های غذایی به مناسبت جشن نیکوکاری و در آستانه سال جدید به ایتام اختصاص داده شده است و در جشن نیکوکاری امسال نیز تا کنون مبلغ بیش از ۴۶۰میلیون ریال جمع آوری شده است.

 

وی در خاتمه از كمك هاي بي دريغ مردمي وخيرين نيكوكار تشكر کرد و با يادآوري اينكه طي سال جاري كمك هاي مردمي در سطح شهرستان هرسين از رشد بالايي برخوردار بوده است افزود: كميته امدادامام خميني (ره)آماده دريافت كمك هاي خيرخواهانه مردم به مددجويان و افراد نيازمند جامعه بخصوص ایتام بوده و در اين راستا آماده هرگونه همكاري و مساعدت است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار