اهداي جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت كميته امداد هرسين

بیستون نیوز :

پرداخت بيش از ۷۴۰ميليون ريال جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان هرسين

به گزارش خبرنگار بيستون،کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین با پرداخت مبلغ ۷۴۰ ميليون ريال جهيزيه از اعتبارات امداد به مزدوجين تحت حمايت كميته امدادامام خميني(ره) شهرستان هرسين اقدام نموده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین با اشاره به این مطلب افزود يكي از اهداف مهم و اساسي كميته امدادامام خميني (ره) در راستاي ترويج سيره علوي وگسترش وتوسعه سنت نبوي ازدواج آسان در بين فرزندان مددجوي تحت حمايت وهمچنين كمك به ازدواج اين عزيزان بوده است ودر اين زمينه نيز آموزشهاي مختلفي همچون بهداشت خانواده ،كارگاه پيشگيري از اعتيادو…از سوي اين نهاد به مزدوجين عزيز ارائه شده است .

وحید ارم آبادی مدیر كميته امدادامام خميني(ره)شهرستان هرسين در ادامه گفت با پرداخت ۷۴۰ ميليون ريال جهيزيه به ۴۰ زوج از مددجويان عزيز به مناسبت سالروز تاسیس كميته امدادامام خميني(ره) پرداخت نموده ايم.

ارم آبادی در پایان تصريح كرد كميته امداد امام خميني (ره)شهرستان هرسين زمينه ي خوب و مساعدي را جهت جمع آوري كمك هاي مردمي در اين راستا را فراهم نموده است كه انشاا.. اميدواريم بتوانيم كمك هاي مردم خير و نوعدوستمان را بصورت هدفمند و به بهترين وجه به دست عزيزان نيازمند برسانيم ودرادامه اظهار امیدواری کرد که با ترویج این سیره علوی در بین مردم بتوانیم این سنت حسنه را در تمام ابعاد جامعه ترویج دهیم وهمه مردم از برکات آن مستفیض گردند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار