ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > اهدایي کارخانه جهان فولاد غرب با ارزش ۴۰میلیون ریال به ایتام

اهدایي کارخانه جهان فولاد غرب با ارزش ۴۰میلیون ریال به ایتام

توزیع ۱۱۷بسته اهدایی کارخانه جهان فولاد غرب با ارزش ۴۰میلیون ریال در بین ایتام تحت حمایت خود توسط کمیته امداد امام خمینی شهرستان هرسین

 

 

به گزارش خبرنگار بيستون، به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام علیه و سال جدید کارخانه جهان فولاد غرب که عهده دار حمایت ۱۱۷نفر ازایتام این نهاد می باشد باارسال بسته اهدایی که شامل یک کیسه برنح ۵کیلویی،روغن یک لیتری برای این عزیزان برگ زرین دیگری به عملکرد معنوی اش افزود.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره ) شهرستان هرسین با بیان این مطلب افزود حمایت از ایتام از اهداف اصلی ومهم این نهاد می باشد و پیش از این نیز موسسه عترت بوتراب با ارسال هدایای ارزشمندی باعث تشویق ایتام تحت حمایت خود در این شهرستان شده بود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان هرسین درادامه ضمن تشکر از مدیر عامل و سایر کارکنان کارخانه جهان فولاد غرب برای این عزیزان عزت وسربلندی را ازخداوند منان خواستار شد.

پيشتر و در پاييز امسال ۱۱۷ بسته فرهنگی و گوشت قربانی اهدایی کارخانه جهن فولاد غرب با ارزش ۵۸/۵۰۰/۰۰۰ ریال در بین ایتام تحت حمایت خود توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین توزيع شده بود.

 

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید