اولین رویارویی تیم هیأت کشتی هرسین در لیگ برتر

بیستون نیوز :

برنامه ۸ دیدار از هفته دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور اعلام شد.

برنامه ۸ دیدار از هفته دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار بیستون، کمیته لیگ فدراسیون کشتی، برنامه ۸ دیدار از هفته دوم و سوم رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

سه شنبه ۳۰ خردادماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف: هیأت کشتی مرند- بیمه رازی (میزبان مرند)

چهارشنبه ۳۱ خردادماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف: هیأت کشتی مرند- رعد پدافند (میزبان مرند)

پنجشنبه اول تیرماه:  هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر- شهدای مدافع حرم قم (میزبان نوشهر)

پنجشنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان تهران)

جمعه ۲ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی؛ گروه ب: آکادمی امید نوروزی- دانشگاه پیام نور (میزبان شیراز)

پنجشنبه ۸ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه ب : هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین (میزبان مشهد)

پنجشنبه ۲۲ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه ب : پاس رستم کلا- هیأت کشتی خراسان رضوی (میزبان رستم کلا)

جمعه ۲۳ تیرماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد؛ گروه الف : رعد پدافند – ستارگان کاشان (میزبان تهران)

زمان برگزاری دیدارهای فوق پس از افطار خواهد بود.

نتایج دیدارهایی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:

بیمه رازی تهران ۵- خواجه وندی نوشهر ۳ (کشتی فرنگی)
ستارگان ساری ۴، برنده- پاس رستم کلا ۴ (امتیاز مثبت ۱۶ به ۱۵) (کشتی آزاد)
شهدای مدافع حرم قم ۶- پاس اندیمشک ۲ (کشتی فرنگی)
ستارگان کاشان ۶- هیأت کشتی مرند ۲ (کشتی آزاد)
سینا صنعت ایذه ۷- دانشگاه پیام نور خوزستان یک (کشتی فرنگی)
بیمه رازی جویبار ۷- رعد پدافند تهران یک (کشتی آزاد)
بیمه رازی جویبار ۸- ستارگان کاشان صفر (کشتی آزاد)
ستارگان ساری ۶- هیأت کشتی خراسان رضوی ۲ (کشتی آزاد)
رعد پدافند تهران ۶- آکادمی امید نوروزی ۲ (کشتی فرنگی)

همچنین گروه بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

گروه یک: بیمه رازی جویبار – رعد پدافند تهران – ستارگان کاشان- هیأت کشتی مرند – هیأت کشتی کرمانشاه

گروه دو: ستارگان ساری- پاس رستم کلا- هیأت کشتی البرز- موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی – هیأت کشتی خراسان رضوی- هیأت کشتی هرسین

کشتی فرنگی:

گروه یک: بیمه رازی تهران- مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر- پاس اندیمشک- شهدای مدافع حرم قم

گروه دو: سینا صنعت ایذه – دانشگاه پیام نور خوزستان – هیأت کشتی البرز- آکادمی کشتی امید نوروزی- رعد پدافند تهران

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

بیشتر

گزیده اخبار