ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > اکیپ‌های ویژه پزشکی در هرسین تشکیل می‌شود

اکیپ‌های ویژه پزشکی در هرسین تشکیل می‌شود

معاون فرماندار شهرستان هرسین از تشکیل اکیپ‌های ویژه پزشکی در ایام منتهی به اربعین و بعد از آن در مسیرهای اصلی تردد زائرین در هرسین خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، نجف میرزا حسینی در کمیته منطقه ای جامعه ایمن شهرستان های شرق استان کرمانشاه که در شهرستان هرسین برگزار گردید، هدف از برگزاری این جلسه را پیشگیری و کاهش آسیب های ناشی از حوادث و ارتقاء سطح ایمنی و آگاه سازی مردم ذکر کرد.
وی اظهار داشت: ایجاد و توسعه امور زیر بنایی در بحث کلان جامعه ایمن باید مبتنی بر مشارکت و همکاری ادارات متولی و فرهنگ سازی مؤثر با رویکرد پرداختن به اولویت ها و همسو کردن مردم در این زمینه باشد.
میرزا حسینی ابراز داشت: از دیگر موضوعات و اهداف اختصاصی مقوله جامعه ایمن ارزیابی و شناسایی مناطق خطر زا و لحاظ کردن شاخصه ها و مؤلفه های الگوهای موفق در این زمینه و واکاوی نقاط ضعف می باشد.
معاون فرماندار هرسین تصریح کرد: تجزیه و تحلیل آمار های رسمی نشان می دهد که در شهرستان هرسین و در طی سالهای ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ سوانح و حوادث رانندگی در بین سنین ۲۵-۲۹ و ۳۰-۳۴ سال رخ می دهد.
میرزا حسینی در ادامه بر بهسازی مسیر ها و علائم راهنمایی و رانندگی محل تردد زائران اربعین در حوزه استحفاظی شهرستان هرسین و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان شهدای هرسین به منظور ارائه خدمات به زوار تأکید کرد و اظهار داشت: به منظور استقبال هرچه بهتر از زائران اربعین حسینی (ع) و پیشگیری از حوادث احتمالی پیش بینی های لازم انجام شده است.
  وی همچنین از تشکیل اکیپ های ویژه پزشکی در ایام منتهی به اربعین و بعد از آن در مسیرهای اصلی تردد زائرین در شهرستان هرسین خبر داد.
نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی در محور پل چهر، نصب علائم هشدار دهنده در پیچ مقابل کارخانه جهانفولادغرب ، نصب علائم هشدار دهنده در ورودی روستاهای پریوه و بابازید، اصلاح محور بیستون به سنقر، خط کشی و نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده ها و مسیرهای روستایی و آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط پلیس راهور به دانش آموزان از مهمترین موضوعات مورد بحث و مصوبات این جلسه بود.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید