ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی > اگر بر طبل اختلاف بکوبیم و جناحی عمل کنیم وحدت مخدوش می شود.

اگر بر طبل اختلاف بکوبیم و جناحی عمل کنیم وحدت مخدوش می شود.

امیر شاه آبادی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گفت: بر اساس تجربیات ۳۵ ساله، رمز بقای این انقلاب، وحدت و همدلی است.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گفت: بر اساس تجربیات ۳۵ ساله، رمز بقای این انقلاب، وحدت و همدلی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ امیر شاه آبادی امروز در مراسم تودیع و معارفه بخشداران قدیم و جدید کوزران ضمن اشاره به اهمیت روزه برای تزکیه نفس افزود: رمز بقای این انقلاب، وحدت و همدلی است و اگر بر طبل اختلاف بکوبیم و بر اساس تفکرات جناحی عمل کنیم این وحدت مخدوش می شود.

وی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب همواه برای خنثی نمودن توطئه های دشمنان بر وحدت و همدلی تاکید دارند، اظهار داشت: امسال که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” نامگذاری شده، قوای سه گانه با عمل به منویات معظم له می توانند دستاوردهای ارزشمندی را برای کشور کسب کنند.

شاه آبادی خاطر نشان ساخت: همدلی شعار نیست، همزبانی شعار نیست بلکه واقعیاتی هستند که می توانند کشور را به سمت وحدت و پیشرفت رهنمون سازند بنابراین اگر برمبنای اصول جناحی، نه بر مبنای اصول و آرمان های انقلاب، حرکتی صورت گیرد بدون تردید برخلاف منویات مقام معظم رهبری و اصول انقلاب است.

وی از رسانه ها خواست که حریم ها و خطوط تعریف شده را رعایت کنند و به دور از مسائل جناحی و تنها بر مدار عزت و وحدت کشور قلم بزنند.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری، استقرار نظام جمهوری اسلامی را مبتنی بر اراده مردم عنوان کرد و گفت: باید در این مدار عملا ولایت مدار و انقلابی باشیم بنابراین با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم باید از دروغ پراکنی که سلب کننده اعتماد مردم است، پرهیز شود.

شاه آبادی برگزار کننده اصلی انتخابات را مردم عنوان کرد و گفت: دولت بر اساس قانون تنها فراهم کننده بسترهای برگزاری انتخابات است، در حالیکه برگزارکننده اصلی انتخابات مردم هستند لذا با توجه به اینکه صاحب اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند باید قدردان این نعمت ها باشیم که در منطقه خاورمیانه بی نظیر است.

وی گفت: مجریان انتخابات بر مدار قانون رفتار خواهند کرد و این راهبرد اصلی دولت است که با جدیت در این راستا گام برمی دارد و در استان کرمانشاه نیز مهندس رضایی استاندار کرمانشاه همواره فرماندارن و بخشداران را به تلاش و اهتمام ویژه برای برگزاری سالم انتخابات فراخوانده و و تاکید کرده است “که چنانچه مشاهده شود فرماندار یا بخشداری که برخلاف وظایف خود گام بردارد حتی اگر در شب انتخابات هم باشد وی را برکنار خواهم کرد”.

وی گفت: ما حق نداریم جز اراده مردم عمل کنیم و منافع فردی را به جای منافع نظام قلمداد نمائیم زیرا قانون اساسی میثاق شهدا است.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری همچنین با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ایران اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای ایران که از سوی مقام معظم رهبری بارها مورد تائید قرار گرفته اند با در نظرگرفتن حکمت و عزت کشور به دنبال برداشته شدن تحریم هاست و دولت تدبیر و امید در این زمینه بر اساس دانایی گام برمی دارد.

شاه آبادی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بسیار علمی، معتقد و همراه با آرمان های انقلاب و رهبری منافع کشور را در نظر دارد، خاطرنشان ساخت: سیاست خارجی دولت تدبیر و امید بر اساس آرمان های انقلاب و همچنین بر اساس مصلحت کشور طراحی شده است.

وی در پایان سخنان خود با تقدیر از تلاش های احمد صفری بخشدار سابق کوزران، حمید شرفی را به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی کرد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید