ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین گفت: رویکردهای دولت تدبیر و امید در بخش های راهسازی، گازرسانی، ارایه تسهیلات کم بهره به منظور ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان، اجرای طرح های هادی و احداث مجتمع های آبرسانی بی نظیرعمل شده است.

به گزارش بیستون، امیر شاه آبادی روز شنبه در جلسه ده گردشی چند روستای بخش مرکزی هرسین اظهار داشت: خدمات رسانی و توسعه مناطق روستایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از مهمترین اولویت ها و رویکردهای دولت تدبیر و امید است که در بخش های راهسازی، گازرسانی، ارایه تسهیلات کم بهره به منظور ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان، اجرای طرح های هادی و احداث مجتمع های آبرسانی بی نظیرعمل شده است.
وی اضافه کرد: اقدام های انجام شده در کاهش مهاجرت روستائیان و جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی در شهرها تأثیر بسزایی داشته است.
شاه آبادی در ادامه اظهار کرد: ارتباط مستقیم و حضوری مسوولان با مردم بعنوان یک ضرورت مهم می بایست تقویت شود.
وی ادامه داد: استفاده از نظرات و دیدگاه های مردم تأثیرات مثبتی در کاهش دغدغه ها و حل مشکلات آنان خواهد داشت.
در ادامه این مراسم بخشدار مرکزی هرسین نیز گفت: ارتباط مستقیم و بی واسطه مردم با مسوولان از ویژگی های مهم و اساسی یک مسوول در جلب رضایت مردم به شمار می رود.
ولی دارائی نیا در ادامه بر جذب مشارکت مردم در اجرای پروژه های عمرانی و برنامه های فرهنگی تأکید کرد.
بخشدار مرکزی هرسین در پایان از برخورد قانونی با تخریب کنندگان محیط زیست، منابع طبیعی و ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها از مهمترین اولویت های بخشداری یاد کرد.
بازدید از پروژه های گازرسانی و مجتمع آبرسانی پاسار از مهمترین برنامه های این روز بودند.
شهرستان هرسین با جمعیتی افزون بر ۹۰ هزار نفر در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

 

7e374d24 2cc1 44ec b462 4fe08498080e ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان 08603de5 2170 4546 a0dd f98af191198c ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان c7aaeab9 85a9 405e 9c10 949a791c47f1 ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان 77567062 86014893cfeea ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان PhotoThumbConversation3 ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان PhotoThumbConversation2 ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان PhotoThumbConversation1 ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و دائم برای روستائیان

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار