ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : سه شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۳:۱۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > ایجاد ۵۰۰ شغل در هرسین با پرداخت ۴۶میلیارد ریال تسهیلات

ایجاد ۵۰۰ شغل در هرسین با پرداخت ۴۶میلیارد ریال تسهیلات

معاون فرماندار هرسین گفت: بیش از ۴۱۷ فقره تسهیلات به مبلغ ۴۶ میلیارد و ۲۲۲ میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق کار آفرینی امید در طول چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید در این شهرستان به متقاضیان پرداخت شده که زمینه اشتغال حدود ۵۰۰ نفر را فراهم آورده است.

به گزارش خبرنگار بیستون ، نجف میرزا حسینی روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های هفته دولت شهرستان هرسین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: بیش از ۵۰ طرح بزرگ و کوچک عمرانی و خدماتی با اعتبار ۶۷ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال در هفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهند شد.

 

 

وی در ادامه از مسئولان خواست دستاوردهای دولت تدبیر و امید و اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود را به مردم اطلاع رسانی نمایند و یادآور شد که عملکرد چهارساله دولت یازدهم بسیار شفاف و مثبت بود و همه به دستاوردها و کارنامه خوب آن معترف بودند و بی انصافی است که عده ای بر آن خرده بگیرند .
وی تصریح کرد: واقعیت این است که همه ما جدا از هرگونه دیدگاه و خط و خطوط سیاسی خدمتگذار نظام جمهوری اسلامی هستیم و همه دستاوردهایی که داریم دستاورد نظام جمهوری اسلامی است.
معاون فرماندار هرسین در ادامه گفت: در بحث میزان اعتبارات تخصیصی در سال جاری نسبت به سال گذشته رشد ۷۰ درصدی داشته ایم .
وی همچنین با اشاره به ساماندهی پارک شهر هرسین نیز گفت: این پارک با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال که به نوبه خود پروژه ای مهم و تأثیر گذار در پیشرفت حوزه گردشگری شهرستان هرسین محسوب می شود به بهره برداری رسیده است.
وی به اختصاص مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال به منظور ایجاد شبکه فاضلاب شهری اشاره کرد و افزود: تجهیز و احداث تصفیه خانه فاضلاب و تصفیه خانه آب شرب که از مهمترین خواسته های مردم و دغدغه سفیران دولت تدبیر و امید در شهر هرسین به شمار می رود به اجرا در آمده است.
معاون فرماندار هرسین تاکید کرد: با توجه به توسعه زیرساخت های مهم و حیاتی شهرستان هرسین در ۱۰ سال آینده توسعه همه جانبه ای به خصوص از لحاظ گردشگری و توسعه صنعت توریسم خواهد یافت .
از دیگر خدمات دولت تدبیر و امید که در شهرستان هرسین به اجرا در آمده است می توان به بهسازی و توسعه شبکه برق ( در سال های ۹۵ و۹۶ ) حدود ۱۶ میلیارد ریال، گازرسانی به ۲۴ روستا در سالجاری با اعتبار ۷۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ، ساخت مجتمع فرهنگی هنری با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال ، صدور ۱۷ هزار و ۲۰۰ فقره دفترچه بیمه سلامت، در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت ،احداث و تعمیر و تجهیز سالن های ورزشی با اعتبار۲۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال اشاره کرد.
ساخت هنرستان دخترانه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال ، ساخت ساختمان جدید اداره پست با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال ، اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال به منظور ساماندهی محله ده بالا ، اختصاص مبلغ ۸۹ میلیارد ریال به منظور ساخت مجتمع های آبرسانی برای ۵۶ روستا ، ۲بانده شدن مسیر هرسین به پلیس راه و قرار گرفتن شهرستان هرسین در مسیر کریدور شمال غرب به جنوب غرب کشور اشاره کرد که تنها گوشه ای از خدمات دولت تدبیر و امید به شهرستان هرسین است.
شهرستان هرسین با جمعیتی افزون بر ۷۸ هزار نفر در ۴۴ کیلومتری جنوب شرق کرمانشاه واقع شده است.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید