ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > بازار گرمی و یک نسخه پیچیده برای منتخبین شورای شهر هرسین+ عکس

بازار گرمی و یک نسخه پیچیده برای منتخبین شورای شهر هرسین+ عکس

درحالی که اعضای شورای اسلامی شهر هرسین در حال رایزنی و گرفتن برنامه از افراد زیادی جهت تصدی در پست شهرداری هرسین بودند که بصورت ناگهانی علی محمد میری شهردار کنونی پاوه گزینه اصلی پست شهرداری هرسین شد.

به گزارش خبرنگار بیستون، درحالی که اعضای شورای اسلامی شهر هرسین در حال رایزنی و گرفتن برنامه از افراد زیادی جهت تصدی در پست شهرداری هرسین بودند که بصورت ناگهانی علی محمد میری شهردار کنونی پاوه گزینه اصلی پست شهرداری هرسین شد.

شهردار کنونی پاوه به احتمال قریب به یقین خداحافظیش با شهرداری پاوه مسجل شده و در پی دیدار با اعضای شورای شهر هرسین مبادرت به درج یک خبر در سایت شهرداری پاوه نمود تا حضور خود را در هرسین به اما و اگر های بعدی نسپارد و موافقت ضمنی خود را جهت کوچ به هرسین اعلام نمود.

علی محمد میری در سالهای گذشته مسئول نقلیه شهرداری اسلام آباد و از نیروهای حراست شهرداری بوده که سابقه ۲ سال حضور در پست حراست شهرداری هرسین(در زمان شهرداری نجفی مهر) را در کارنامه خود دارد.اینکه منتخبین مردم هرسین در شورای شهر با وجود اعلام آمادگی نیروهای آکادمیک متخصص و تحصیلکرده بومی و غیر بومی این فن به سراغ یک نیروی حراستی رفته اند جای بسی سوال دارد که امیدواریم پاسخ مناسبی برای این انتخاب خود به مردم هرسین داشته باشند.

حال این سوال پیش می آید که در صورت موفقیت بالایی که برخی از اعضای شورا از علی محمد میری در پاوه دم میزنند چرا شورای شهر پاوه این شهردار اسلام آبادی الاصل را برای شهر پاوه حفظ نمی کنند.

 

هرچند برخی از فعالین اجتماعی شهر هرسین این گزینه را نسخه غیر مستقیم دفتر فنی و عمران شهری استانداری کرمانشاه برای پست شهرداری هرسین می دانند که اعضای شورا این امر را قبول نداشته و گزینه میری را مناسب ترین گزینه برای این پست می دانند.در حالی که اگر قرار بر حضور یک شهردار سنتی بود همان بهتر که شیخی را تا زمان بازنشستگی حفظ کرده و یا از گنجی شهردار شاهو با ۲۵ سال سابقه شهرداری استفاده می کردند.

بسیاری بر این باورند که مهندس افشین رحیمی،مهندس میرزاحسینی،مهندس حق پرست و مهندس طهماسبی،دکتر کاکاوند و…مناسب تر از گزینه علی محمد میری برای هرسین هستند.چرا که التهاب و بی نظمی هایی که حاصل تنش اعضای سابق شورا است این شهر را از مدار پیشرفت و روند رو به رشد خارج کرده و چاه ویل مشکلات این شهر با یک گزینه معمولی پر نخواهد شد.

 

باید منتظر ماند و روزهای آینده را نظاره گر شد…

 

 

 

با توجه به گلایه برخی از اعضای شورای شهر به درج خبر  حضور احتمالی شهردار پاوه در هرسین اصل این خبر را از سایت شهرداری پاوه در زیر خواهد آمد:

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری پاوه؛ شهردار پاوه در حال تصمیم‌گیری در رابطه با پیشنهاد منتخبین دور پنجم شورای اسلامی شهر هرسین می‌باشد.

همانطور که شهروندان محترم واقفند بعد از انتخاب اعضای شورای اسلامی در هر شهری، منتخبین مردم رایزنی‌های خود با افرادی دارای صلاحیت که عملکردشان مورد تأیید بوده و بر اساس آن معتقدند قادرند بهترین خدمات را به شهر و همشهریانشان ارائه دهند، آغاز می‌نمایند تا در نهایت پس از جمعبندی، گزینه اصلح را با اکثریت آرا انتخاب نمایند.

بر همین اساس از حدود چند ماه پیش منتخبین دور پنجم شورای اسلامی شهر هرسین (به اتفاق) به جهت نظر مثبت خود و مدیران کل محترم استانداری نسبت به عملکرد شهردار پاوه (علی‌محمد میری) در شهر پاوه، رایزنی‌های خود را با وی درخصوص پذیرفتن پست شهرداری هرسین آغاز و سعی بر راضی نمودن ایشان جهت پذیرفتن پیشنهاد خود را داشتند؛ اما شهردار پاوه به دلیل قدرشناس بودن مردم پاوه و علاقه خاص وی به پاوه و مردمانش و میل به انجام دادن کار به نحو احسن و در حد نهایت توان برای این شهر و مردم و همچنین اصرار برخی از منتخبین دور پنجم شورای اسلامی و بزرگان شهر پاوه و کارمندان شهرداری بر ماندگاری ایشان، با وجود مشکلات فراوان انجام کار در پاوه و مزایای بیشتر کار در هرسین، از پذیرفتن این پیشنهاد استنکاف نمود. تا اینکه چندی پیش منتخبین دور پنجم شورای اسلامی شهر هرسین جهت ملاقات حضوری و ارائه چندین باره پیشنهاد خود به ایشان رنج راه را بر خود هموار و به پاوه عزیمت و به دفتر کار شهردار مراجعه نمودند و شهردار پاوه این بار، تصمیم‌گیری در رابطه با پیشنهاد را به بعد موکول نمود؛ اما اکنون پس از اتفاقات اخیر در رابطه با انتخاب شهردار پاوه، احتمال پذیرش پیشنهاد آنان از جانب شهردار پاوه می رود.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید