بازديد فرماندار هرسين از مجموعه تاريخي بیستون

بیستون نیوز :

فرماندار شهرستان هرسین از مجموعه ثبت جهانی شده بیستون و نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در این محوطه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار بيستون، یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین به همراه مهندس اصغر رشنو، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با حضور در مجموعه ثبت جهانی شده بیستون از نحوه خدمات رسانی به گردشگران و مسافرین نوروزی در این مجموعه بازدید به عمل آوردند.

محمدی در جریان این بازدید اظهارکرد: امسال برنامه های بسیار خوبی با مشارکت شهرداری بیستون، پایگاه میراث جهانی بیستون و اداره کل میراث فرهنگی استان در این مجموعه انجام شده که رضایت گردشگران را به همراه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی منظم پارکینگ خودروها در ظلع شرقی پارک جنگلی بیستون از جمله اقدامات شایسته ای است که امسال در بیستون انجام گرفته است.

فرماندار شهرستان هرسین اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروز ۹۵ تا پایان روز دهم فروردین ماه مجموعا بیش از ۵۰ هزار گردشگر و مسافر نوروزی وارد مجموعه بیستون شده اند.

همچنین اصغر رشنو، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان و دبیر ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه در حاشیه این بازدید اظهارکرد: امسال با وجود نامساعد بودن شرایط جوی و بارشهای مداوم باران شاهد حضور چشمگیر گردشگران و مسافرین نوروزی در استان بودیم.

39890 بازديد فرماندار هرسين از مجموعه تاريخي بیستون
منبع:اريكه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار