بازدید بیش از ۴۳ هزار نفر از پایگاه جهانی بیستون

بیستون نیوز :

فرماندار شهرستان هرسین گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز هشتم فروردین بیش از ۴۳ هزار نفر از پایگاه جهانی بیستون بازدید کرده اند.

به گزارش بيستون،یاور محمدی روز دوشنبه اظهار کرد: این میزان بازدید در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با چند درصد رشد مواجه بوده است.
وی افزود: با اقداماتی که در این سایت تاریخی انجام شده خوشبختانه طی دو سه سال اخیر شاهد استقبال بیشتر مسافران نوروزی از این مجموعه دیدنی بوده ایم که خوشبختانه با استقبال مهمانان نیز همراه بوده است.
محمدی خاطرنشان کرد: امسال همانند سال های گذشته بزرگترین سفره هفت سین جهان در محوطه بیستون بر پا شد که سهم زیادی در جذب گردشگران به خود اختصاص داد.
فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته تغییر ورودی مجموعه از جبهه شرقی به جبهه غربی بود که باعث نظم بخشیدن به مجموعه و شهر بیستون شده است.
وی همچنین از راه اندازی تورهای روستاگردی در بیستون خبر داد و گفت: این کار با استقبال خوب گردشگران و میهمانان نوروزی همراه شده است.
محمدی در پایان گفت: پل تاریخی چهر، سراب هرسین، گوردخمه های اسحاق وند و … از جمله جاذبه های گردشگری است که مسافران نوروزی شهرستان هرسین می توانند از آن ها بازدید کنند.
بیستون با ده ها اثر تاریخی و جاذبه های طبیعی در ۳۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.و شهرستان هرسین با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار گرفته است.

منبع:ايرنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار