بازدید حسن سلیمانی از شرکت ایلیا ذرت سبز + عكس

بیستون نیوز :

شرکت شرکت ایلیا ذرت سبز در صورت تکمیل شدن به اشتغالزایی ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰۰ نفر غیرمستقیم منجر خواهد شد.

شرکت ایلیا ذرت سبز که یکی از ۶ شرکت کارخانجات ایلیا و تحت پوشش بانک صنعت و معدن است، در منطقه و به قصد اشتغالزایی پایدار جوانان منطقه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال كار است.

احمدی از مسئولین این شرکت در گفتگو با خبرنگار بیستون به اشتغالزایی ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰۰ نفر غیرمستقیم این شرکت در صورت تکمیل شدن اشاره نموده و در راستای رفع موانع موجود بر سر راه افتتاح این پروژه از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دعوتی جهت بازدید پروژه به عمل آوردند.
در این بازدید حسن سلیمانی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این پروژه بر پیگیری خواست ها و مطالبات مسئولین شرکت تاکید نموده و این شرکت را یکی از بهترین پروژه های اقتصادی منطقه خواندند.

یکی از مطالبات مسئولین عدم همکاری شرکت برق و هزینه بیش از یک میلیارد و نیم آن دانستند و تاکید کردند انتظار بیشتری از شرکت برق منطقه ای می رود .

احمدي از همکاری فرمانداری شهرستان صحنه تشکر ویژه ای داشته و اراز امیدواری نمودند برای اواخر تابستان این پروژه افتتاح گردد.

از دیگر مشکلات این شرکت، مساله تامین آب چه برای مصارف انسانی و چه صنعتی خواندند و تاکید کردند تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون هزینه آب خریداری شده با تانکر و به صورت دیگر بوده است.

حل مشکل برق و آب و تامین دیگر هزینه های اضافی که بر اثر تورم و عدم ثبات قیمت قطعات فیزیکی شرکت بوجود آمده از عمده مطالبات مسئولین این پروژه می باشد.

3bed3c33 1f5b 433f 9e63 b6336dc33473 بازدید حسن سلیمانی از شرکت ایلیا ذرت سبز + عكس 40693f97 3515 4026 aee3 4851162a5bbf بازدید حسن سلیمانی از شرکت ایلیا ذرت سبز + عكس1 8 بازدید حسن سلیمانی از شرکت ایلیا ذرت سبز + عكس 2 4 بازدید حسن سلیمانی از شرکت ایلیا ذرت سبز + عكس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار